lg g2 32gb ön sipariş verdim sizce iyi ettimmi ? fonksiyonel kılıfı ile 1799tlye sizce nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Sömürür 1080p ekran var diye koyuyorlar 3k bataryayı yoksa 5 gün gitsin diye değil. Z de gider 1 gün. G2de gider 1 gün :D
Ama kaç yıldır kullandığım 5800 hala gidiyor 3 gün :D hem 1350 mah batarya ile :D

• Beğen
Tepkiler: yamakas-i

yamakas-i

Üye
Belki 1 ay sonra türkiye ye de sd kartlı bataryası çıkan ve görüntülü konuşması olan bir tel getirirler inşallah:)

Invoke

Invoke

Üye
HighCore

HighCore

Üye
Sömürür 1080p ekran var diye koyuyorlar 3k bataryayı yoksa 5 gün gitsin diye değil. Z de gider 1 gün. G2de gider 1 gün :D
Ama kaç yıldır kullandığım 5800 hala gidiyor 3 gün :D hem 1350 mah batarya ile :D

Eski nokia 500 üm düşük batarya ıyarısı ile 2 gün gitti :D:D:D:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şu cihaz teknosaya bir an önce gelse de incelesem yahu ...

• Beğen
Tepkiler: Dede
HighCore

HighCore

Üye
Şu cihaz teknosaya bir an önce gelse de incelesem yahu ...

Aslında ben lg hiç kullanmadım ama arksdsşıma hediye olarak lg marka cep telefonu almışlar ismini söyledi ama anlıyamadım tam :D ama telefon güzel yani şık duruyo umarım memnun kalırsınız alan arkadaşlarr

DevrimYilmazzz

Üye
iphone 5s stabil telefon ancak o kadar para vermek gereksiz sonuçta 2.5binden giriş yapcakarkadaşlar teşekkür ederim demek kararım doğru

Evet pahalı giriş yapıyor biliyorum ama değeri sabit kalıyor en azından.

gkcll

gkcll

Üye
öncelikle kulaktan dolma yanlış bilgilerle insanlgoruntulu gorş bilgilendirmeyelim. Avrupa'nın bir çok ülkesine gittim,Abd ve Kanada da bulundum. Turkiye'de gerçekten çok kaliteli mobil şebeke hizmeti var. O çok methedilen Avrupa'nın şu anda 6 ülkesinde 4G hizmeti var. Hem de İngiltereye geçen ay geldi. Şu anda operatorlerimizin verdiği dual carrier hizmetiyle 20mbps dolaylarında hızlar görülüyor bu hızları o ileri refah ülkelerinde biraz zor görürsünüz.
öncelikle kulaktan dolma yanlış bilgilerle insanları yanlış bilgilendirmeyelim. Avrupa'nın bir çok ülkesine gittim,Abd ve Kanada da bulundum. Turkiye'de gerçekten çok kaliteli mobil şebeke hizmeti var. O çok methedilen Avrupa'nın şu anda 6 ülkesinde 4G hizmeti var. Hem de İngiltereye geçen ay geldi. Şu anda operatorlerimizin verdiği dual carrier hizmetiyle 20mbps dolaylarında hızlar görülüyor bu hızları o ileri refah ülkelerinde biraz zor görürsünüz.

Valla 3g olduguna yok deniyor servislerdekilerde oyle doyluyor inceleme yapanlarda trlefonda 4g olursa goruntulu gorüsebilinecek deniyor yani dogruda olabilir goruntulu gorusme 2006 da oldugunu varsayarsak bi nevi dogru gibi 4g gelince gorecez artik

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Teknosa ya gidiyorum .:)

• Beğen
boran9999

boran9999

Üye
Geldiyse hemen gider alırım ön siparif vs vermedim. ?

ANIL

ANIL

Admin
Teknosa sitesinde 25 Eylül tarihinde stoklara gireceğini belirtmiş.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaşlar nexus 4 cihazımı yarın iade ediyorum teknosaya ...
İade süresi 20 iş günüymüş .
Bu akşam üzeri teknosaya gittim . Bugün 19 iş gününüz yarın akşam cihazın kutusu ile birlikte gelin iade işleminizi yapalım dediler ...

Cihazı verip LG G2 sipariş edeceğim .
27 sinde teslim ediyorlarmış ...

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Dede
Elektr0

Elektr0

Üye
Lg GII mükemmel duruyor tuş yerleşimi ve tasarım çok güzel duruyor en çok da kamerasını merak ediyorum ekranı LG nin kendi teknolojisi. Fiyat olarak da çok güzel herkes 2000 TL den giriş yapacak derken daha düşük bir fiyattan giriyor pazara. Küçük bir eleştiride bulunacağım ama ekranda oluşturulan sanal tuşlar yerine kapasitif tuşlar olsaydı ekran aldında daha güzel olurdu.
Dipnot: Mobil pazarda olmasada Abd de samsung'u televizyon pazarında geçmiş LG.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Arkadaşlar nexus 4 cihazımı yarın iade ediyorum teknosaya ...
İade süresi 20 iş günüymüş .
Bu akşam üzeri teknosaya gittim . Bugün 19 iş gününüz yarın akşam cihazın kutusu ile birlikte gelin iade işleminizi yapalım dediler ...

Cihazı verip LG G2 sipariş edeceğim .
27 sinde teslim ediyorlarmış ...
Dostum hayırlı olsun şimdiden. 32 gb olanını alacaksın herhalde...

Üst Alt