LG e612 l5 güncellerken kapandı acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

gorkoov

gorkoov

Üye
    Konu Sahibi
LG e612 l5 güncellerken kapandı acil yardım
Arkadaşlar lg e612 optimus l5 kullanıyorum birden bildirim geldi yazılım güncellemesinden bir güncelleme var gibi bişey yazıyordu işte tıkladım indirdi güncellemeyi sorunsuz daha sonra tıkladım yüklemesi için sarjım 45 lerdeydi bildirim geldi ''pil zayıf güncelleme yapılırken telefonu sarjdan çıkartmayınız'' diye bende sarja taktım biraz arızalı bi sarj yerim var takıp hiç dokunmamak lazım taktım baktım oluyormu diye oluyodu sonra şimdi kur dedim telefon kapandı kurmaya başladı 1/2 yazıyordu 2 sini de kurdu sonra beyaz beyaz yazılar geldi telefon masanın üzerinde duruyodu kimse dokunmuş olamaz o beyaz yazılar gitmedi telefon öyle kaldı ''error'' ve ''errno'' gibi şeyler yazıyordu hata verdiğini düşündüm bi 15 dk daha bekledim ve telefonu yeniden başlattım yine aynı yere geliyordu 3 defa falan yeniden başladım belirli sürelerle ama nafile en sonuncuda o beyaz yazılar varken bi pencere açıldı error: 0x...... tam hatırlamıyorum o yüzden nokta koyuyorum bişeyler yazıyordu sonraki başlatmalarımda logo geliyor siyah ekran oluyor ama telefon açılmyor ses kısma power ve menü tuşuna falan basılı tuttum ama bişey olmuyor tuşları yanıp sönüyor çok araştırdım ama bişey bulamadım bi yardım edin kusura bakmayın biraz uzun bir yazı oldu.

AtalayAlperen16

AtalayAlperen16

Üye
kardeş birşey sorcamda güncelleme detayında ne yazıyordu

deneysim

Üye
Aynı şekilde banada öyle bi güncelleme geldi. Hevesle güncelledim telefon lg logosunda kaldı açılmadı. Reset meset, batarya çıkar, aç kapa nafile. Araştırdım kdz ile dosya mosya derken. Hic karıştırmadım. Servise verdim.

gorkoov

gorkoov

Üye
    Konu Sahibi
kardeş birşey sorcamda güncelleme detayında ne yazıyordu
öncelikle kusura bakma geç gördüm biraz. detayda uygulamalar yazıyodu kardeş telefoncuya falan verdim adam yapamadı telefon bugun tekrar elime geldi aynı duruyo telefon

nsren

nsren

Üye
LG flash tool ile orjinal kdz dosyasını yükle düzelir. Stock firmware indir.
öncelikle kusura bakma geç gördüm biraz. detayda uygulamalar yazıyodu kardeş telefoncuya falan verdim adam yapamadı telefon bugun tekrar elime geldi aynı duruyo telefon

nsren

nsren

Üye
Umarım düzelir.

deneysim

Üye
Başka telefoncuya götür. Karıştırma. Yirmi lira ver. Bir saatte olur. Yukarda nasıl düzeleceği yazılmış zaten. Ama bu işlerden anlamıyorsan. Anlayan birine ver yarım saatte yaparlar. Saygılar.

gorkoov

gorkoov

Üye
    Konu Sahibi
Başka telefoncuya götür. Karıştırma. Yirmi lira ver. Bir saatte olur. Yukarda nasıl düzeleceği yazılmış zaten. Ama bu işlerden anlamıyorsan. Anlayan birine ver yarım saatte yaparlar. Saygılar.
denedim fakat yapamadım dediğin gibi yaptım bende zaten pedere verdim telefonu o arkadaşına götürcek umarım olur kardeşim ilgin için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: deneysim

Üst Alt