Lg E612 Appstore Move To Sd Card

Sponsorlu Bağlantılar

doa64

doa64

Üye
    Konu Sahibi
Lg E612 Appstore Move To Sd Card
Arkadaşlar e612 4.1.2 jelly kullanıyorum framaroot ile rootladım. fakat uygulamaları sd cardta taşıyamıyorum yardım lütfen..

kaganakbdk

kaganakbdk

Üye
Aynı sorun bendede var sorunun nedeni telefonun kendi dahili belleğinin olmaması bize dahili bellek verilmemiş.Sadece Sdcard var

Dayımın Xperia X10 unda bulunan dahili bellek ve sdcard telefonun kendisinde bulunuyor yani çıkarmak mümkün deil.

Bizim telefonun hafızası ise sadece 2 GB ve bunun yarısı google ile dolu

doa64

doa64

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yükledim Rom cm10 yükledim ama stabil çalışmadı. sanırım l5 için stabil bir rom yok ? önerisi olan var mı ?Merhaba Arkadaşlar sd karta taşıma olayını çözdüm ve anlatıyorum :D
İlk olarak sanal dahili bellek var diyen telefonumuzun bootloader kilidini kırıyoruz.
Daha sonra ClockWorkMod yüklüyoruz. Tabi ki cihaz rootlu olacak.
Link2sd programı yüklüyoruz.
Telefonumuzu Ses kısma , orta tuş ve açmatuşu ile cwm modda açtıktan sonra advenced'tan Partitation Sd diyoruz. Sonra ne kadar istiyorsak seçeneklerden seçip (önerim 2gb) yes diyoruz ve bekliyoruz. İşlem bittikten sonra reboot diyoruz ve telefonumuzun açılmasını bekliyoruz.
Açıldıktan sonra Link2sd programını açıyoruz ve bize ext2,ext3 gibi seçenekler çıkıyor ext2 diyip bekliyoruz daha sonra program bizden telefonu rebootlamamızı istiyor bizde yapıyoruz. Veeeee dadaaaaa :D tekrar Link2sd yi açtığımızda tüm kullanıcı uygulamalarını sd cardta açmış olduğumuz alana Linkliyoruz buraya dikkat arkadaşlar taşı derseniz olmaz LİNKLE diyeceksiniz 27 tane uygulamam var ki bunların arasında facebook ve twitter gibi çok alan kaplayanlarda var şuan telefonumun dahili hafızasında 679mb alan dolu 2,0 gb boş :D Kafanıza takılan birşey olursa mesaj yada yorum yazın yardımcı olmaya çalışırım :D bol şanslar....

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
HİÇ OLMADI MAXİCEPTE KONUSU VAR ARATIRSAN BULURSUN=DİRECTORY BİND KESİN ÇÖZÜM FAKAT SADECE APKLAR YER KAPLIYOR SD LER SD KARTA ATILIYOR :)konuyu güncel tutalım belki bi çaresi bulunur :(