LG-D820 akıllı telefon yeni Nexus 5 olabilir

 • 12 Eylül 2013
 • 316 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Google akıllı telefon ve tablet pazarında Nexus olarak adlandırdığı modellerle pazarda yer alıyor. Bir çok farklı akıllı telefon ile karşımıza gelen Google, en son olarak Nexus 4 olarak adlandırılan bir model ile karşımıza gelmişti. Bu model üretimi LG tarafından gerçekleştirilmişti.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Şimdi de yeni Nexus 5′in sunulması bekleniyor. Henüz bu yeni akıllı telefon hakkında pek fazla detay olmasa da geçtiğimiz günlerde LG‘nin yeni bir modeli olan D820 FCC‘de ve Bluetooth SIG‘de ortaya çıkmıştı. Bazı çevrelerden bu yeni akıllı telefonun, Google’ın yeni Nexus 5 akıllı telefonu olabileceği yönünde bilgiler gelmişti.

  Ancak bir çok akıllı telefon hakkında ilk bilgi ve görsellerin geldiği Twitter kullanıcısı @evleaks, bu modelin Google‘ın yeni Nexus 5 akıllı telefonu olmadığı yönünde bilgi vermişti. Ancak yeni gelen bir bilgi LG-D820‘nin yeni Nexus 5 modeli olabileceğini gösteriyor.

  @evleaks Twitter üzerinden gönderdiği yeni Tweet’te “Happy to say it looks like I was wrong about the LG D820/D821…” şeklinde belirtiyor. Bu da Google’ın yeni nesil akıllı telefonunun gerçekten de bu yeni LG cihazı olabileceğini doğruluyor.

  Teknik özelliklerine bakacak olursak eğer 5″ büyüklüğünde ekran, Snapdragon 800 yonga seti, Android 4.4 KitKat mobil işletim sistemi ile gelebilir.

  http://www.maxicep.com/portal/lg-d820-akilli-telefon-yeni-nexus-5-olabilir.html
   


  Yazan: ANIL
 2. Hadi çıkarın şu nexus 5 in gorselini ve özelliklerini...
  Hergün bir iddaa ... Sabirsizlikla bekliyorum nexus 5'i....
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/02/2019 - 13:38