LG 3 Android 6 Ne oldu?

Sponsorlu Bağlantılar

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
LG 3 Android 6 Ne oldu?
LG 3 için çıkacağı duyurulan Android 6.0 Marshmallow'a ne oldu. Aylar geçmesine rağmen hâla gelmedi.

Yönetici tarafından düzenlendi:

denizci35

denizci35

Üye
Dostum çıktı 6.0 kdz dosyasini indir
bu adrese git telefonunu seç 32 gb ise onu sec 16 gb ise diğerini seç
6ur ile baslayan 16gb modeli icindir

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
    Konu Sahibi
Dostum çıktı 6.0 kdz dosyasini indir
bu adrese git telefonunu seç 32 gb ise onu sec 16 gb ise diğerini seç
6ur ile baslayan 16gb modeli icindir
Attığın site hiç orjinale benzemiyor. Benim bildiğim telefonda güncelleme bildirimi gelir.

esescan

esescan

Üye
dun gece pc suıte uzerınden guncelleme aldım. su an 6.0

reflex

reflex

Üye
Geldi de milletin haberi yok. Arkadaşımın G3 üne yükleyeli 2 ay rahat olmuştur.

esescan

esescan

Üye
dun gece gordum bende :) google play hızmetlerınde guncelleme hatası verıyor

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Nereden yükleyebilirim? Ama sağlam olsun, yani root gibi dosyalar falan olmasın. Orjinal şekilde yüklemek istiyorum.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Nereden yükleyebilirim? Ama sağlam olsun, yani root gibi dosyalar falan olmasın. Orjinal şekilde yüklemek istiyorum.
Güncelleme yaptınmı bilmiyorum ama lg pc suit üzerinden çok rahat ve kısa sürede yapabilirsin. Ben o şekilde yaptım gayet orjinal ve temiz olur (gerçi cihazın nekadar temiz bilmem :P)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

denizci35

denizci35

Üye
Arkadasim ben linki verdim istemiyorsan yukleme caylak
Attığın site hiç orjinale benzemiyor. Benim bildiğim telefonda güncelleme bildirimi gelir.
Daha caylaksın sadece telden guncelleme olmaz ha bu arada siteye guvenmiyorsan bir araştırma yap kdz yukleme diye arastir yada rom yukleme

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadasim ben linki verdim istemiyorsan yukleme caylak

Daha caylaksın sadece telden guncelleme olmaz ha bu arada siteye guvenmiyorsan bir araştırma yap kdz yukleme diye arastir yada rom yukleme

Arkadas hakli site LG nin kendi sitesi olmayabilir ( zaten hicbir uretici stock rom paylasmaz ) ama LG icin en guncel ve en orijinal kdz dosyalarini bulbilecegin yegane sitedir bknz : sammobile

esescan

esescan

Üye
o dedıgınız sıteden ben yukleme yaptım daha once 6,0 a gectım ekran sararması oldu telefon kendını kasmaya basladı ayrıca parlaklık otomatık azaılyordu. 5,0 a donup garantıye verdım. garantı tanıdıktı. orjınal dısında 6,0 a gecmıssın ana kartı yakmadıgına dua et dedı. lg suıte uzerınden yukleme yaptım sorunsuz calısıyor su an.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
o dedıgınız sıteden ben yukleme yaptım daha once 6,0 a gectım ekran sararması oldu telefon kendını kasmaya basladı ayrıca parlaklık otomatık azaılyordu. 5,0 a donup garantıye verdım. garantı tanıdıktı. orjınal dısında 6,0 a gecmıssın ana kartı yakmadıgına dua et dedı. lg suıte uzerınden yukleme yaptım sorunsuz calısıyor su an.

şu ana kadar LG olarak G2 ve G3 kullandım ve iki cihaza da aynı siteden Stock ROM yükledim 1 tane bile hata almadan ( ayrıca 5-6 adet müşteri cihazına da aynı siteden yükledim herhangibir sıkıntı olmadan...)

denizci35

denizci35

Üye
Sizin gibi çaylaklar. Yapamadiysa siteye neden dil uzatiyorsunuz siz sakın ha root yapmayın

snapdroid

snapdroid

Üye
Sizin gibi çaylaklar. Yapamadiysa siteye neden dil uzatiyorsunuz siz sakın ha root yapmayın
Çaylak ken kendim root yaptım. Acaip korkarak. RoM kurarken çaylak TİM. Korkaklar korkarım kurdum bootta kaldı. Soyunuyor okulda gizlice hocadan gizlenerek sadece kendim çözdüm. Beynim yandı (bak proyum diyenlerin bile yapabileceği hataydı ) ext4 deyken gidip f2fs kurmuş um. Çaylak ken korkarak korkarak uğraşarak yapıyorsun bu işi.

denizci35

denizci35

Üye
Harbi caylakmissin ne yaptigin beni ilglendirmez sen bu site orjinale benzemiyorla çıktı kafamdan uydurmuyorum herhalde bilmemek yip degil ama senin yaptigin ayıptı

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Adam rootsuz ota güncellemesi sormuş :hmmm

• Beğen
Tepkiler: snapdroid
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bölgesel Olabilir Acele Yapma

denizci35

denizci35