Haber Lenovo Z5 Pro, 1 Ekim'de Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Lenovo'nun tam ekran Kozaklı akıllı telefonu olacak Lenovo Z5 Pro'nun tanıtım tarihi şirket başkan yardımcısı tarafından açıklandı.


Lenovo Z5 Pro adı verilen ve neredeyse % 100 ekran gövde oranına sahip kayar tam ekranlı akıllı telefonun videosunu hatırlıyor musunuz? Lenovo başkan yardımcısı Lei Jun'un elinde Pekin'de bir basın toplantısı sırasında Lenovo Z5 Pro adlı cihazın görünmesinin ardından, akıllı telefonun hayata geçmesi kesinleşti. Şirkette bir başka Başkan Yardımcısı olan Chang Cheng, bu görüntüleri Weibo'da paylaştı ve 1 Ekim tarihli Çin Ulusal Günü'nde daha fazla resmi bilgi verileceğini duyurdu.

Yeni lenovo Z5 Pro, aslında Lenovo Z5'in sahip olacağı iddia edilen etkileyici bir ekran ve oldukça ince çerçeve gibi özelliklere sahip olacak. Aslında Lei Jun, akıllı telefonun kayar ekranını açmadı ancak Eylül ayı başından beri söz konusu video zaten kayar tam ekranlı gösteriyordu.

Yeni Lenovo Z5 Pro akıllı telefonla ilgili olarak, şirketin resmi Weibo kanalı tarafından onaylandığı üzere Pazartesi günü daha fazla bilgi elde edeceğiz.
Lenovo Z5 Pro, 1 Ekim'de Geliyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt