Lenovo Thinkpad lerin diğer laptoplardan farkı ne ?


technocu1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu başlığından anlaşılacağı gibi bu laptopların diğerlerinden farkı ne. Mesela klavyenin ortasında kırmızı bir tuş. O ne işe yarıyor ?
Saygılarimla
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Trackpoint, yani fareyle uğraşmak yerine bu şekilde kullanılarak daha rahat ve kolay işlem yapıldığı söyleniyor. Ama henüz deneyemedim.

 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve technocu1
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt