Lenovo p70 Recovery menüsünde takılı kaldı.

Sponsorlu Bağlantılar

arjenrobbenn

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo p70 Recovery menüsünde takılı kaldı.
Merhaba arkadaşlar Lenovo p70 i eski yedeğe geri yüklüyordum yükleme bitti sonra yeniden başlat a bastım telefon öyle kaldı ekran şimdi simsiyah sadece en altta swipe right to unlock yazısı var açılmıyor kapanmıyor ne yapabilirim? Lütfen yardım edin root var garantiye de gönderemem artık.

goldmobile

goldmobile

Üye
p70-A mı yoksa p70-t mi telefon?
gerekli proqram ve sürücüleri indir bir klasöre at

telefon modelini de yaz rom bulalı tekrar yükle

arjenrobbenn

Üye
    Konu Sahibi
p70-A ama telefon kapanmıyor nasıl yükleme yapıcam ? recovery ekranını düşünün ekranın her yeri siyah olarak sadece altta ekran kilidini açmak için kaydırın yazıyor bataryanın bitmesini bekliyorum bakalım.

sp_flash tool ve usb driverlar kurulu suan pc de.

Bir de telefonu geri alma sebebim ekranın sol tarafında dokunmatik calısmıyordu yani a q w z x tuşarı falan basmıyordu bu işlem düzeltir mi acaba yoksa dokunmatik mi bozuldu ki? denemeden bilemeyiz gerçi

goldmobile

goldmobile

Üye
rom dosyası
batarya çıkmayan telefonlarda genelde sım kart kapağının altında bi küçük kapatma tuşu olur

lazye

lazye

Üye
ses açma kapama power tuşunu aynı anda 15-30 sn arası basılı tut tel kesinlikle kapanacaktır yeni rom atmak içinde
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

arjenrobbenn

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar. Çok teşekkür ediyorum şimdi eski yedekle telefonu açtım ama yine q w a s z x tuşları yani ekranın sol tarafı çalışmıyor dokunmatik bozuldu galiba. Ama yine de yeni bi rom yükleyip deneyeceğim dokunmatik bana pahalı ya gelecek galiba teşekkürler rom yükledikten sonra tekrar yazarım sonucu.

goldmobile

goldmobile

Üye
sadece söylediğin harflermi çalışmıyor yoksa ekranın sol kısmımı ?
ekranı döndürüp klavyeyi yatay olarak yaz anlarsın

arjenrobbenn

Üye
    Konu Sahibi
sol tarafı çalışmıyor bu arada rom atarken s_ft_download fail 4008 böyle bi hata aldım ve telefon açılmıyor ne yapmalıyım?

Üst Alt