Lenovo K6 Note Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo K6 Note Güncelleme
Arkadaşlar Lenovo K6 Note telefonda Android 7.0 güncellemesi geldi geçen ay. Yapacak arkadaşlara tavsiyem sakın yapmayın . Telefon Android 6 iken uçuyordu. Lenovo Android 6'yı telefona uygun tasarlamış ve entegre etmiş. Android 7'de ise ekstra hiçbir özellik gelmemekle birlikte telefon aşırı yavaşladı. Yer yer takılmalar saniyelik kasmalar oluştu. Dokunmatik aradayine saniyelik işlemiyor geç işliyor.
Android sürümü yeni güncellendiği için mi böyledir? Ekstra hızlandırma güncellemeleri şart. Yani Android 7.0 yerine 7.1 falan güncellemesi şart. Sizce Lenovo böyle bir hızlandırma güncellemesi yapar mı ?
Güncellemez olaydım telefonu iade edebilsem edip yenisini Android 6 olarak alırdım

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
7.0 güncellemesi ardından illa ki bir hata düzeltme güncellemesi gelecektir, şayet ben öyle düşünüyorum.

lordare

Üye
    Konu Sahibi
Android 8 oreo gelecekmiş. Düzeltme güncellemesi yerine oreo güncellemesi yapacaklar. Telefonu alalı bir ay olmadı Android 6'dan 7'ye güncelledim şimdi de en son güncellemesi olarak 8 güncellemesi çıkacak..
Telefonun bütün güncellemeleri birkaç ay içinde olmasaydı zamana yaysalardı tadını çıkarırdım sevinirdim de, şimdi yeni güncelleme çıkınca insanın güncelleyesi geliyor :ehe

general4242

general4242

Üye
Android 8 oreo gelecekmiş. Düzeltme güncellemesi yerine oreo güncellemesi yapacaklar. Telefonu alalı bir ay olmadı Android 6'dan 7'ye güncelledim şimdi de en son güncellemesi olarak 8 güncellemesi çıkacak..
Telefonun bütün güncellemeleri birkaç ay içinde olmasaydı zamana yaysalardı tadını çıkarırdım sevinirdim de, şimdi yeni güncelleme çıkınca insanın güncelleyesi geliyor :ehe
Daha cok beklersiniz hocam
Bende de k6 note nougat bile gelmedi ota dan. Herkes sikayetci olunca elle de kurma yontemlerine bakmadim. Lenovo guncelleme konusunda rezalet android 8
0 de kesin vermeyecek..

waterback

waterback

Üye
bende k6 kullanıyorum xda da oreo los 8.1 rom kullanıyorum bi şey farkettim lenovo bu cihazı bilerek yavşlatıyo bide
Doğuş Pertez diğer android üreticilerine lenovoyu ekleye bilirmisin
Daha cok beklersiniz hocam
Bende de k6 note nougat bile gelmedi ota dan. Herkes sikayetci olunca elle de kurma yontemlerine bakmadim. Lenovo guncelleme konusunda rezalet android 8
0 de kesin vermeyecek..
cihazını lenovo asistan uygulaması ile güncelleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Doğuş Pertez
waterback

waterback

Üye
Güncelleme bence cihazı yavaşlatiyo

cat5

Üye
bende k6 kullanıyorum xda da oreo los 8.1 rom kullanıyorum bi şey farkettim lenovo bu cihazı bilerek yavşlatıyo bide
Doğuş Pertez diğer android üreticilerine lenovoyu ekleye bilirmisin

cihazını lenovo asistan uygulaması ile güncelleyebilirsin
Merhaba
iyide lenovo asistan da güncelleme yok diyor nasıl yaptınız acaba

waterback

waterback

Üye
bu romu yükledim

Üst Alt