Leicester City'nin yıldızı Jamie Vardy ölüm tehdidi aldığını açıkladı

Sponsorlu Bağlantılar

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Leicester City'nin yıldızı Jamie Vardy ölüm tehdidi aldığını açıkladı
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City'de forma giyen Jamie Vardy, ölüm tehditleri aldığını açıkladı.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İngiliz futbolcu, Leicester City'yi tarihinde ilk kez Premier Lig şampiyonluğuna ulaştıran İtalyan teknik direktör Claudio Ranieri'nin görevine son verilmesinde etkisi olduğu iddiaları nedeniyle ölümle tehdit edildiğini bildirdi.

Tehditleri korkunç olarak nitelendiren 30 yaşındaki milli oyuncu, "UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla ile oynadığımız ilk maçtan sonra bir toplantıya katıldığım iddia edildi, fakat karşılaşmanın ardından 3 saat boyunca doping testi için bekledim. İnsanlar da bu duruma inanınca ben ve ailem ölüm tehditleri aldık. Eğer eşiniz araba kullanırken yolu kesiliyorsa ve üstelik arka koltukta da çocuk varsa bu durum hiç iyi değil." ifadelerini kullandı.

Vardy, yaklaşık bir ay önce Ranieri'nin görevden alınmasında payı olduğu iddialarını sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla reddetmişti.

Öte yandan Leicester City, Ranieri ile yolların ayrılmasının ardından yaptığı 4 maçın tümünü kazandı. Vardy, söz konusu 4 karşılaşmada 3 gol kaydetti.

Kaynak:fanatikspor

Ekli dosyalar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Bu adam sizi şampiyon yaptı ulan :sahan:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Jamie vardy sadece yapmadı,Bircok oyuncunun emegi var kante en önenlilerindendi.
Tamam kante de önemli hatta kanteyi alan şampiyon olacak ama bu adam kante gibi bırakıp gitmedi gidebilirdi ama yapmadı

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kante de önemli hatta kanteyi alan şampiyon olacak ama bu adam kante gibi bırakıp gitmedi gidebilirdi ama yapmadı
Kariyer makalesini okumuştum.3.ligden 1. Lige yükseliyor,O da bunu biliyor.Başka takımda böyle başarılı olamayacağını,Ondan bırakıp gitmedi,Tabi Champs ligi de var.Ama yinede iyi oyuncu peste defans arkasına iyi kaçıyor.:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Kariyer makalesini okumuştum.3.ligden 1. Lige yükseliyor,O da bunu biliyor.Başka takımda böyle başarılı olamayacağını,Ondan bırakıp gitmedi,Tabi Champs ligi de var.Ama yinede iyi oyuncu peste defans arkasına iyi kaçıyor.:bigstar:
Başka takımda başarılı olamaz derken? Bizim lige gelirse altını üstüne getirir :ehe

• Beğen
Tepkiler: jojo_va
jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Başka takımda başarılı olamaz derken? Bizim lige gelirse altını üstüne getirir :ehe
Basamakları çok erken tırmandı,Arsenal onunla ilgilendi ama vermediler,Arsenal e gitseydi şimdikinden çok gol atardı ama geçen seneki gibi olmaz.Birdaha

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Basamakları çok erken tırmandı,Arsenal onunla ilgilendi ama vermediler,Arsenal e gitseydi şimdikinden çok gol atardı ama geçen seneki gibi olmaz.Birdaha
Adam 30 yaşında yahu. Keşke gitseydi. Vefasız taraftarlara kaldı

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: jojo_va