Legendary^6 5230 RM-588 [72 MB RAM] C6v20 / Güncelleme 20.05.2011

Sponsorlu Bağlantılar

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
link ve yapılan güncellemeler 1.sayfaya eklenmiştir iyi forumlar :bigstar:

forumber

Üye
dayanamıyacam:aha: 40.6.003 yapıcam fakat tekrar herhangi bir 5230 fw sine dönmemekten korkuyorum...Teşekkürler bu arada:bigstar:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
kac tane dosya var icinde eskisi gibi 3 tane mi indiriyorum ama meraktan yani

forumber

Üye
kac tane dosya var icinde eskisi gibi 3 tane mi indiriyorum ama meraktan yani

6-7 tane var,bu arada şimdi yükledim,çok güzel... en çok tema efeklerinin telefonu yavaşlatmaması, menülerdeki yüklenme animasyonu ve conversation (sohbet) uygulamasının TR olmasını beğendim:yuru...Bi 3-4 gün test edelim bakalım...Tekrar tekrar teşekkürler:bigstar:

forumber

Üye
bu arada benim kullandığım bir temayı vermek isterim bu fw ile çok şık ve güzel duruyor:spr

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bunun v40 için olanı yok mu? Sadece 40.6 için mi? Eğer öyleyse "Garantisi ortadan kalktığı için" yüklemeyeceğim. Bunun için de 1 sene daha bekleyemem. En iyisi kendi fw mi oluşturmak :)

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
bu arada benim kullandığım bir temayı vermek isterim bu fw ile çok şık ve güzel duruyor:spr
denerim :D

Bunun v40 için olanı yok mu? Sadece 40.6 için mi? Eğer öyleyse "Garantisi ortadan kalktığı için" yüklemeyeceğim. Bunun için de 1 sene daha bekleyemem. En iyisi kendi fw mi oluşturmak :)
benim telefon ekranı açtığımda dokunmatik filmini kopardığım için dokunmatiği bozuldu içinde C6 lı v40.6.003 vardı garantide hiçbir şekilde sorun çıkmadı ama haziranın ilk haftası v40.0.003 için paylaşmayı düşünüyorum :oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ya tek sorun o useini olan kısma tıklıyorum pencere acılıyor mesela usb kablosunu sececem ya pencere acıldıgında hiç birşey gozukmuyor ekran alıntısınıda yuklıyeyım de şimdi

sawyer32

sawyer32

Üye
denerim :D

benim telefon ekranı açtığımda dokunmatik filmini kopardığım için dokunmatiği bozuldu içinde C6 lı v40.6.003 vardı garantide hiçbir şekilde sorun çıkmadı ama haziranın ilk haftası v40.0.003 için paylaşmayı düşünüyorum :oke:

Bnce Haziran ın ilk haftasına kalmasın v40.0.3 . hemen paylaş . e hani hala yok :ehe :ehe

CoDeYs

CoDeYs

Üye
tamam saol o oldu buluyor artık ama şu hatayı veriyor

forumber

Üye

iyikide hata vermiş:nono:oradaki CRT 308 in tikini kaldır,daha sonra FLASH a basmadan önce telefonu kapat,usb kablosunu bilgisayarla telefona tak,FLASH a bas telefonun açma düğmesine 1 sn bas (titrememesi gerekiyor).Bide telefonu daha önceden PC suite yardımıyla bilgisayara bağlaman gerekiyor...

Bu arada fw ile ilgili bir video çekiyorum...Yayınlarım birazdan:heyo:

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
çözüm burda

iyikide hata vermiş:nono:oradaki CRT 308 in tikini kaldır,daha sonra FLASH a basmadan önce telefonu kapat,usb kablosunu bilgisayarla telefona tak,FLASH a bas telefonun açma düğmesine 1 sn bas (titrememesi gerekiyor).Bide telefonu daha önceden PC suite yardımıyla bilgisayara bağlaman gerekiyor...

Bu arada fw ile ilgili bir video çekiyorum...Yayınlarım birazdan:heyo:

önemli değil yardım etmek görevimiz! video eklemek :D hadi bi de görsünler 5230 için en mükkemmel cfwyi teşekkürler

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
Kardeşim çok saol ama indirme %50'de kaldı ve kendi kendine iptal oldu, sonra ne kadar denersem deneyim "indir.htm" iniyor rar dosyası inmiyor...

Üst Alt