Oyun Legend Online (Cep Sürümü) [Yardımlaşma]

Sponsorlu Bağlantılar

Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
Legend Online (Cep Sürümü) [Yardımlaşma]

Legend Online (Cep Sürümü)
Aslında bu oyunu yapan firmayı hiç sevmiyorum. Çünkü çok paracılar. Tarayıcı üzerinden oynanan aynı isimli oyunuda öyleydi. Ama bu cep sürümü, (ki çok fazla kırpılmış ve değiştirilmiş ayrı bir oyun) yine o kadar paracı davranmamışlar. Zaten en başta verdikleri şeylerden sonra öyle büyük miktarda elmas (gerçek parayla alınan oyun için parası) kullanımı azalıyor. Ayrıca oyunda şansınıza ve ilerlemenize bağlı olarak da toplamda büyük miktarda da kazanabileceğinizden fazla bir sorun teşkil etmiyor.

Oyun cep telefonları için optimize edilmiş. Eğer tabletinize indirmek için girdiğinizde, bu sürüm cihazınızla uygun değil hatası alabilirsiniz. O yüzden ben size oyunun .apk dosyasını verecem. Eğer bir grup olabilirsek her sürümü de burada paylaşabilirim. Ayrıca aramızda oynayan varsa bir birlik de açabilirim.

Google Play Store :
Son Sürüm : 2.2

Eğer oynuyorsanız isminizi konu altına yazın.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Yönetici tarafından düzenlendi:

Superfan

Superfan

Üye
    Konu Sahibi
Ek

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Yeni surum linkini verebilecek yokmu bulamiyorum nette

casua1975

Üye
Ben oynuyorum s3 yalos serverinde nickim casua ayrıca ilk 10 sıralamada birliğimde var beklerim herkesi davet koduS3 Yalos Davet Kodu: FLVOUBPMMM, Uçurum Lejyonları dünyayı yok ediyorlar, hemen benimle gelerek dünyayı kurtar, davet kodunu girenleri büyük ödüller bekliyor.

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Surumu yenileyebilirmisinnnn ???

sarısansar

Üye
MIX-16 Morris Davet Kodu: LZVEADPVCV, hemen benimle gel ve Legend Online'?n ger�ek mobil versiyonunu oyna, davet kodunu girenleri b�y�k �d�ller bekliyor.

Üst Alt