Legend Online (Cep Sürümü) [Yardımlaşma]

 • 11 Ağustos 2014
 • 6354 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Aslında bu oyunu yapan firmayı hiç sevmiyorum. Çünkü çok paracılar. Tarayıcı üzerinden oynanan aynı isimli oyunuda öyleydi. Ama bu cep sürümü, (ki çok fazla kırpılmış ve değiştirilmiş ayrı bir oyun) yine o kadar paracı davranmamışlar. Zaten en başta verdikleri şeylerden sonra öyle büyük miktarda elmas (gerçek parayla alınan oyun için parası) kullanımı azalıyor. Ayrıca oyunda şansınıza ve ilerlemenize bağlı olarak da toplamda büyük miktarda da kazanabileceğinizden fazla bir sorun teşkil etmiyor.

  Oyun cep telefonları için optimize edilmiş. Eğer tabletinize indirmek için girdiğinizde, bu sürüm cihazınızla uygun değil hatası alabilirsiniz. O yüzden ben size oyunun .apk dosyasını verecem. Eğer bir grup olabilirsek her sürümü de burada paylaşabilirim. Ayrıca aramızda oynayan varsa bir birlik de açabilirim.

  Google Play Store : Legend Online (Türkçe) - Google Play'de Android Uygulamaları
  Son Sürüm : 2.2


  Eğer oynuyorsanız isminizi konu altına yazın.

  Görmek için veya Kayıt Olun
   


  Yazan: Superfan
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ağustos 2014
 2. Ek
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. Teşekkürler.
   
 4. Yeni surum linkini verebilecek yokmu bulamiyorum nette
   
  Samsung Tablet ile gönderdi
 5. Ben oynuyorum s3 yalos serverinde nickim casua ayrıca ilk 10 sıralamada birliğimde var beklerim herkesi davet koduS3 Yalos Davet Kodu: FLVOUBPMMM, Uçurum Lejyonları dünyayı yok ediyorlar, hemen benimle gelerek dünyayı kurtar, davet kodunu girenleri büyük ödüller bekliyor.
   
  Samsung ile gönderdi
 6. Surumu yenileyebilirmisinnnn ???
   
  Samsung Tablet ile gönderdi
 7. MIX-16 Morris Davet Kodu: LZVEADPVCV, hemen benimle gel ve Legend Online'?n ger�ek mobil versiyonunu oyna, davet kodunu girenleri b�y�k �d�ller bekliyor.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 09:01