LED Blinker Notifications v6.0.5

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Android cihazlar için geliştirilmiş bildirim ışığı uygulamasıdır. Android 2.2 ve üzeri gerektirir. 

Ekli dosyalar

Respect60

Respect60

Üye
Teşekkürler
 
Luck Star

Luck Star

Üye
teşekkürler bir de light flow var acaba hangisi iyidir :D
 
electro77

electro77

Üye
Program için teşekkurler dostum ama
Şu tus files ne illet bir sitedir. Indirene kadar kac sayfa aciyor kendi kendine her dokunuşta ayrı bir sayfa neyse kolay gelsin
 
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Dosyayı eklentiye aldım.
 
  • Beğen
Tepkiler: yakamoz1319
ilhamikd

ilhamikd

Üye
tam olarak ne ise yaradaigini soylerseniz sevinirm
 
xpeople

xpeople

Üye
Android cihazlar için geliştirilmiş bildirim ışığı uygulamasıdır. Android 2.2 ve üzeri gerektirir.Açılmıyor. İndirdim telefona açmadı!
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt