Le Guenden Fenerbahçe açıklaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Teknik Direktör Paul Le Guen, "Şu an için Türkiye ve Fenerbahçe ile ilgili konuşmak istemiyorum" açıklamasını yaptı.

Basın sözcüsü aracılığıyla açıklama yapan Fransız teknik adam, "Şu anda Türkiye ve Fenerbahçe ile ilgili konuşmak istemiyorum. Benim bilgimin dışında haberler yayınlanıyor ve işler çığrından çıkıyor. Hem Fransız, hem Türk basınını sağduyuya ve saygıya davet ediyorum. Transfer için taraflar anlaşmışsa zaten bu açıklanır ve imza atılır. Hiç perde arkasında, medyaya çıkmayan bir teknik direktör gördünüz mü? Bu tarz haberler her iki tarafa, futbol kamuoyuna ve üçüncü kişilere de zarar veriyor" ifadelerine yer verdi.
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İnşallah geliyor... :)
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Allah Fenerbahçe'ye başarılı bir Le Guen dönemi göstersin...AMİNNNNNN
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt