LCG Jukebox v2.72 Signed (Tam Sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

gvz123

gvz123

Üye
arkadaşlar size bi sorum olacak, ben bu lanet proğramı çok seviyorum ama ama ne zaman hangi telefona yüklesem bi müddet kullandıktan sonra hep aynı hatayı veriyor.
hata nedir?
birkaç gün kullandıktan sonra proğram açtığımda müzik bi kaç saniye çalışıyor sonrada kendiliğinden kapanıyor, sebebi ne olabilir bi bilgisi olan varsa bi zahmet yardım etsin. tşk

• Beğen
Tepkiler: suat1111

suat1111

suat1111

Üye
arkadaşlar size bi sorum olacak, ben bu lanet proğramı çok seviyorum ama ama ne zaman hangi telefona yüklesem bi müddet kullandıktan sonra hep aynı hatayı veriyor.
hata nedir?
birkaç gün kullandıktan sonra proğram açtığımda müzik bi kaç saniye çalışıyor sonrada kendiliğinden kapanıyor, sebebi ne olabilir bi bilgisi olan varsa bi zahmet yardım etsin. tşk

merak etme hepimizde aynı sorun var para verip alırsan bu sorun olmaz

eriso

eriso

Üye
yok abicim ya yok. çalılşmıyor. kısa bi süre sonra bozuluyor. lütfen varsa bi ilacı burdan bildirelim herkese

eriso

eriso

Üye
valla 3 defa farklı versyonlarını kurdum sonu c hep aynı. 2 gün sonra iflas etti. sonunda bütün mp3 lerimin tür sanatçı gibi dosyya özellikler,ini winamp ile değiştirdim. şimdi nokia nın mp3 playerini kullanıyorum . işimi gördü.

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Teşekkürler

ankebut_

Üye
öncelikle terşekkür ederim ilgili arkadaşlara.n8 de bir müddet kullandım sonra hata verdi.açılıyo birazcık çalıyo ve kapanıyo.ama çok süper bir müzikçalar.ben androide geçmeyi düşünüyorum varmı kullanan arkadaşlar acaba?

engoral

Üye
arkadaşlar bununda süresi doldu galiba duzgün bir program varsa lütfen paylaşın artik gına geldi

heroman33

heroman33

Üye
güncelleştirme hatası:vur

omerb

Üye
herkesin derdi aynı:off:

synergy11

synergy11

Üye
Teşekkürler

suat1111

suat1111

Üye
bunu deneyin

suat1111

suat1111

Üye
deneyen yorum yazsın

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Teşekkürler

kadirselek

Üye
bu da fake

saltukbugra

Üye
Teşekkürler birmot. Program güzel. Nokıa'nın kendi müzik programı biraz karışık. Bu programda tüm müzik listeleri düzenli bir şekilde görülüyor. Aynı zamanda fm transmitter'e direkt geçişte var. Ayrı bir kolaylık sunuyor. Kullanılabilir iyi program tekrar teşekkürler.

masal_prensi

masal_prensi

Üye
paylaşım için teşekkürler

saltukbugra

Üye
nokıa n8'de belli bir zaman sonra bozuldu. Müzik listesiniden çal dedikten sonra program kendiliğinden kapanıyor. Programı kaldırdım tekrar kurdum yine aynı.
Yinede çalışmalarınız çok teşekkürler.

ask_okatan

ask_okatan

Üye
eline saglık

kereman91

Üye
hayda fake make ne iş :S nokianın müzik playerında ne sorun varmış caaaanım :hmmm şahsen memnunum bunun nokiadan farkı nelerdir?

saltukbugra

Üye
Nokıa kendi müzik programı kafasına göre sıralama yapıyor. Yani albümleri tam göremiyorsun. Mesela ben 8 gb müziğin belli bir bölümünü kullanabiliyorum.

• Beğen
Tepkiler: kereman91

Üst Alt