launch.yahoo.com (clip download)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quitac

Üye
    Konu Sahibi
launch.yahoo.com (clip download)
Evet arkadaşlar hepiniz yahoo nun dünyaca ünlü muzik clip izleyiptede download edilemiyen stream video larını biliyorsunuz şimdi ben bu videoları nasıl bilgisayarınıza download edeceğinizi anlatıcam Daha önce bu siteyi ziyaret etmemiş arkadaşlar için adresi veriyorum.

ilk etapta kullanacağımız download manager ı indiriyoruz.
Program adı: HiDownload
Boyut: 2.50 MB

Programı indirdikten sonra kuruyouruz. Kullanımı kolay FlashGet e benziyor...

Daha sonra programı çalıştırıyoruz ve Sol Üst köşedeki Yeşil renkteki Add butonuna tıklıyoruz .

Daha sonra En üsteki adres yazılacak kısma aşşağıdaki linki Kopyalıyorsunuz aynen..

Sonra Okey e basıyorsunuz.

Daha sonra C:\Program Files\Hidownload klasörüne gidiyoruz ve orda indirdiğimiz medialog.asp dosyasını çift tıklayıp Not defteriyle aç diyoruz ve içindeki adresi Kopyalıyoruz . Daha sonra Tekrar HiDownload programındaki Add butonuna tıklayıp adresi yapıştırıyoruz ve okey diyoruz ve klip inmeye başlıyor Örnek Resim;

Evet arkadaşlar bu verdiğim örnek 50 Cent- Cand Shop Clip iydi. Şimdi Diğer clipleri indirmek için sadece yukarda verdiğim codun içindeki numarayı değiştirceksiniz.. vid=16235274 (vid=burdaki numara) şimdi şarkı numarısını nasıl bulucaz onu gösterim hemen. Aşşağıdaki adreste linkler sıralı şekilde duruyor bu adrese gidiyorsunuz.

Kod:

Daha sonra Şarkı üstüne fareyle gelip durucaksınız ve browser ın sol alt köşesinde

Kod:
javascript:playLAUNCHVideo(16235274)
böyle bişey görüceksiniz parantez içindeki numara şarkı numarasıdır. veya Şarkı linkinin üstüne sağ tıklayıp özellikleri seçersenizde görebilirsiniz aynı şeyi.Daha sonra yukarda anlatıklarımı uygulayacaksınız. Örnek Resim ;

Arkadaşlar Resimde Artis ve Video olarak görüyorsunuz siz fareyi heo Video kısmındaki linkin üstüne getireceksiniz...
Bu Şekilde Tursoft Ailesi olarak Clip Download sorununuda çözmüş oluyoruz burdan tüm video clipleri indirebilirsiniz ayrıca yeni clipler çıktıkça direk buraya ekleniyor.

alıntıdır. ........... sitesinden RONİN arkadaşımıza teşekkürler!!!

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
senden korkulur dostum...

deskator

Üye
denemedim ama tebrik etmek isterim dehşet bir olay
:) :) :)

UndeRqRo.uNd

Üye
teşekkürler qüzel bilqi : )

XMEN_43

XMEN_43

Üye
Bilgi Için Saol

nakata4123

Üye
hi download nerde

--------------- Ekleme ---------------

hi download nerden indircegız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...