Lancer mı, başka birşey mi ?????

Sponsorlu Bağlantılar

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Lancer mı, başka birşey mi ?????
mrb arkadaşlar 1 haftadır arabasızım, mondeo vardı, sattım,(sıfır)Lancer almayı düşünüyorum, günüm galerilerde geçiyor 2 gündür maxicepe doğru düzgün giremiyorum bunun yüzünden görüşleriniz, önerileriniz nelerdir teşekkürler

FrontmaN

FrontmaN

Üye
lancer tip olarak en beğendiğim arabadır. Alacaksan arkası spoilerli olanı al muhteşem görünüyor.

keano

Üye
ooo al al...mitsubishi kulubuze hosgeldin :D mitsubishi sahibi olmak bi ayricaliktir
lancer kac motor alicaksin?

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano@Jul 13 2005, 10:00 PM
ooo al al...mitsubishi kulubuze hosgeldin :D mitsubishi sahibi olmak bi ayricaliktir
lancer kac motor alicaksin?
[post=109772]Quoted post[/post]​

1,6 olacak gibi evo serisine para yetmez yaw

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sifir oldumu her araba guzeldir ;;) hem lancerda saglam arabadir begeniosan al gule gule kullan ;;)

slayer

Üye
artık alınca bi tur attırırsın dimi??? :shiny:

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by blslayer@Jul 13 2005, 11:36 PM
artık alınca bi tur attırırsın dimi??? :shiny:
[post=109825]Quoted post[/post]​

hayırlısı ile alalım , gerisini hallederiz :)

keano

Üye
Originally posted by the_patriot@Jul 13 2005, 10:43 PM
1,6 olacak gibi evo serisine para yetmez yaw
[post=109809]Quoted post[/post]​
hmm...iyi yaa..japon arabadir bisey olmaz merak etme hic.
honda'larada bak diycem...ama honda'larin debriyaj ve direksiyon bi garip oluyo, babamin civic 96model cok ilginc yaa, benim mitsubishiye gore surusu biraz kotu..ama iki markada kaliteli..iyi sanslar alirken

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano+Jul 13 2005, 11:53 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Jul 13 2005, 11:53 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-the_patriot@Jul 13 2005, 10:43 PM
[post=109809]Quoted post[/post]​

[post=109837]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

aslında 2005 model ikinci el 1.3 bulmuştum ama komple boyanmış yeniden, tırstım sizce iyi yapmışmıyım ne gibi kusurları olabilir o arabanın

keano

Üye
Originally posted by the_patriot@Jul 13 2005, 11:56 PM
aslında 2005 model ikinci el 1.3 bulmuştum  ama  komple boyanmış yeniden, tırstım sizce iyi yapmışmıyım ne gibi kusurları olabilir o arabanın

1.3 lancer miydi bu???

bilmiyorumki...yaa 1.3 yetmezdi yav zaten. benim araba 1.3..yetmiyo :D
yaa bilmiyomda..belki kaza yapmis olabilir...ki o da onemli degil...bagaji acip o suspansiyonun oldugu kuleler var falan bagajin icin kaportanin altina..bak bi istek kasada catlak falan var mi...yani catlak varsa zaten o arabanin yasa disi olmasi lazim, her an kirilabilir yani. motora falan bak iste..1. viteste gaza bas cek bas cek...bi sorun yoksa guc dagilimnda iletilmesinde vites kutusu saglam demek..buutn vitesleri dene tabii. yeni araba aliyosan sadece surusu rahat mi onu anlamaya calis, test surusune falan cikar yani..soona alipda pisman olma.

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
aslında araba otobanda 150-160 le rahat gitsin gerisi önemli değil benim için , O 1.3 lük arabayla bugün 10 km filan yol yaptım(deneme sürüşü) gayet iyiydi, seri sayılır, galiba 85 beygir , çok da ağır değil, boya konusunda sorun yaparmı bilgim yok, motor içinde servise götüreceğim tabiki kontröle, almadan önce birde burda mitsubishi klübü filan yok galiba yada benim haberim yok , olsa iyi olurdu yaw

keano

Üye
ingilizcen varsa ingilteredeki forumlara uye olabilirsin. cok yardimci oluyolar, benim colt forumunda 1-2 tane mitsubishi teknisyeni bile var, hatta arabanin 63000mildeki servisini ben kendim yaptim arabanin servis el kitabi aldim. £250 cepte kaldi yani. servis parasi.
1.3 benimki 75 beygir 12 valve senin o motor 16 valve olabilir ondan 85tir. 160 rahat basar, cunku ben neredeyse hergun 160 basiyorum. max 180 ama cok cile cekiyo motor. 1.3 motor iyidir 1.6 da iyidir.. ama 1.3 u yuksek devirli sur..billmiyom fark etinmi gaza basinca bekliyon bekliyon bekliyo devir tepeye ulasinca guc aniden geliyo..belki yeni motorlar daha ayarlidir ve iyidir. benim 1.3 arabam 925kg. fena diil aslinda yaa. cunku yuksek motorlarda kasko cok kaciyo burda.

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
civic mi yoksa lancer mı daha iyidir size göre ????

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
keano kardeş ve diğer kardeşlerim bi baksanız diyorum keano sen az çok birşeyler bilirsin ?

keano

Üye
yaa bak..2 arabada ayni kalitede..civicler biraz daha hizli. araba cok alcak. mitsu daha kullanisli...civic bol servis istiyo..mitsu biraz daha dayanikli ona gore.. mitsu&#39;nun surusu falan daha guzel..civiclerin direksiyon biraz gevsek..yuksek hizlarda bile istedigim gibi sertlesmiyo direksiyon, babama dedim cok acaip bu, serviste normal o demisler...yani ben benim mitsumdan daha memnunum. ama bi suru memnun civic kullanicisi var. yav bence test surusune mutlaka ve mutlaka cikar..ikisinin hakkinda neyini sevdim sevmedim karar ver..kalbin ne istiyosa onu al tabii.

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
kardeş mitsubishi ye aşık oldum yaw , lancer manyak araba dünde bugünde sürdüm, kesin kararımı 1 hafta içinde veririm

keano

Üye
Originally posted by the_patriot@Jul 15 2005, 12:55 AM
kardeş mitsubishi ye aşık oldum yaw , lancer manyak araba dünde bugünde sürdüm, kesin kararımı 1 hafta içinde veririm
[post=110328]Quoted post[/post]​
iyi iyi..bizide haberdar edersin zaten...resimleri 4 gozle bekliyoz..iyi sanslar alirken

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
serviste problem çıkmazsa lancer benim :oke:

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by the_patriot@Jul 15 2005, 01:39 AM
serviste problem çıkmazsa lancer benim :oke:
[post=110345]Quoted post[/post]​

arkadaşlar maalesef teknik nedenlerden dolayı lancer ı almadım :( , daha doğrusu sedan bir oto almadım, ticari tip bir oto aldım, partner aldım , kusura bakmayın

slayer

Üye
hayırlı olsun dostum

Üst Alt