L920 kamera kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
L920 kamera kullanımı
arkadaşlar kameraya alıştım fakat böle güzel çekimler yakalayamıyorum yani tam odaklamayı yapamıyorum pro cami mesela tam kullanamıyorum arka planı bulanık çekemiyorm mesela makro da aslında çekiyorumda tam odak olmuyo :D :D yani örnek kalemi odaklayıp arka planı bulanık yapıyım diyorum kalemin yarısıda bulanık çıkıyo :D :D tabikide bu örnek siz genel olarak anlamışsınızdır oda ışığında flashssız çekim çok pasif kalıyo gibi geliyo bana cansız duruyo yani otomatik ayarda hepsi yakın çekimlerde felan nasıl güzel çekimler yapabilirim birde örnek prof kameralarda örnek insan veya herhangi bişeyi odaklayıp arka plan "hafif bulanık " oluyo ya marko çekimde bunu nasıl yapabilirim mesela telefonu alalı 8-9 gün oldu fakat kameraya tam anlamıyla alışamadım çekimleri düzgün yapamıyorum :/ yakın çekimlerde odak ışığını açıyorum mesela flash patlayınca fotoğraf parlak çıkıyo ve çektiğim içerik gözükmüyo malesef neler önerirsiniz kameradan iyi anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi :)Yok mu yardımcı olcak :/

sekajmer

sekajmer

Üye
oncelikle pro cam uygulamasındaki KILAVUZ kısmnı okuyun çoğu sorunuzun cevabı orada var eğer yine takıldığınız yer olursa buraya yazın yardım.ederim

Üst Alt