Öneri l 520 garantisi hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
l 520 garantisi hakkında
arkadaşlar kadeşimin l 520 sini servise gönderdik byramdan önce anakart deşimi görünüyor ve üretici garanti süresi dışında demişler. bu ne anlama geliyor? telefon daha 2 yılı doldurmadı bir hata olabilirmi? 295tl fiyat çekmişler 2. elleri zaten 150tl ye satılıyor ona o parayı vereceğime 100tl daha kor 535 alırım daha iyi.

Tamir Bilgileri
  • Uretici garanti suresi disinda
  • Anakart değişimi

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Kullanıcı Hatası demişler neden bozuldu cihaz ?

Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
Kullanıcı Hatası demişler neden bozuldu cihaz ?
wp10 yüklemiştim ama ondan olacağını sanmıyorum. yani anakart kullanıcı hatasından nasıl bozulur ki? telefonlada ulaşılmıyor buraya işin kötüsü bir mail atıp detaylı bilgi isteyeyim bari.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
wp10 yüklemiştim ama ondan olacağını sanmıyorum. yani anakart kullanıcı hatasından nasıl bozulur ki? telefonlada ulaşılmıyor buraya işin kötüsü bir mail atıp detaylı bilgi isteyeyim bari.
Anakart sorunu oldugunu nerden biliyorsun ? 8.1e geçmeyi denedin mi ?

Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
Anakart sorunu oldugunu nerden biliyorsun ? 8.1e geçmeyi denedin mi ?
anakart sorunu olduğunu servis söylüyor 8.1 geçmeyi 1 hafta gece gündüz denedim. benim tahminimde öyle anakartla ilgili olduğu yönünde açıkcası çünkü pcde telin içi vs görünmüyordu.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
anakart sorunu olduğunu servis söylüyor 8.1 geçmeyi 1 hafta gece gündüz denedim. benim tahminimde öyle anakartla ilgili olduğu yönünde açıkcası çünkü pcde telin içi vs görünmüyordu.
Ben anakarta ne yapmışım diye sorsaydın keşke çok saçma win10 yükledik diye garanti dışıma kalacak benim lumia 625e 3 defa win10 yükledim hala taş :D [MAŞALLAH :D]

Aybars1979

Aybars1979

Üye
    Konu Sahibi
Ben anakarta ne yapmışım diye sorsaydın keşke çok saçma win10 yükledik diye garanti dışıma kalacak benim lumia 625e 3 defa win10 yükledim hala taş :D [MAŞALLAH :D]
soracağım yarın bi şekilde ulaşıp artık.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
telefona 8.1 atamadıysan swap olmuştur, ram pert anlayacağın aynısı banada oldu ama garantiden değiştirdiler. garantiden değiştiği içinde garanti kaldığı yerden devam etti

Emre

Üye
telefona 8.1 atamadıysan swap olmuştur, ram pert anlayacağın aynısı banada oldu ama garantiden değiştirdiler. garantiden değiştiği içinde garanti kaldığı yerden devam etti
Hort :)