Kuyt'tan G.Saray'a gözdağı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kuyt'tan G.Saray'a gözdağı!

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, TRTSpor'da yayınlanan Basın Tribünü programına açıklamalarda bulundu. Son dönemde hem Avrupa hem de ligde iyi sonuçlar aldıklarını ve kaliteli bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Kuyt, Galatasaray karşısından galibiyetle döneceklerine inandıklarını söyledi.
Büyük maçlarda forma giymeye alışık bir futbolcu olduğunu ifade eden Kuyt, "Galatasaray ile oynayacağımız derbi maçını bekliyorum. Bu sezon başında Süper Kupa Finali'nde de forma giydim. Hollanda'da da daha önce Ajax - Feyenoord maçlarını oynadım, İngiltere'de de Liverpool ile Manchester United, Chelsea ve Arsenal maçlarına çıktım. Bu sebeple büyük maçların ne demek olduğunu biliyorum ve bu maçları her zaman kazanmayı düşünürsünüz" dedi.
Fenerbahçe'ye geldiği ilk günden bu yana herkesin kendisine yardımcı olduğunu belirten Hollandalı yıldız, "Kulüpte görev alan herkesin bana yardımcı olması benim burada kendimi iyi hissetmemi sağladı. Takım ieçrisinde birbirimizle çok şakalıyoruz. Umarım, Galatasaray galibiyetindne sonra daha fazla dans ederiz." ifadelerini kullandı.
Marsilya maçını kazandığında yaptığı dans gösterisi hakkında da konuşan Kuyt, "O sırada kameranın orada olduğunu bilmiyordum ve bu durum benim için büyük sürpriz oldu. Dans ettiğimi gören herkes telefonuma mesaj gönderdi. Takım içinde şarkılarımızı paylaşıyoruz. Aslında Gangham da tüm dünya çok ünlü bir şarkı. Daha önce de birkaç oyuncu o dansı yapmaya başladı. Galatasaray maçını kazanınca ben de Gangham yapacağım" dedi.
Galatasaray karşısında takım arkadaşlarına güvendiğini belirten Kuyt, "Galatasaray çok gol atan takımlardan biri ancak her zaman çok gol atan takım çok puan almaz. Onlar çok gol atıyorlar, biz ise daha az ancak bizim takımımız daha organize. Neyin ne olduğunu bu pazar günü göreceğiz" dedi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kuyt senden Galatasaray a karşı yine bir gol bekliyoruz . :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hadi bakalım :)

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Su kuyt çok espirili bi cocuk ya :d:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yaptıkları ortada ...
Süper kupada attığı kafa golünü erken unutmuşsun . :)

Pazar günü de görürsün espimi yapıyor, yapmıyor mu? :ehe

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
E bizimde yaptigimiz ortada :ehe

codblackops2

codblackops2

Üye
arenaya hezimete uğratmaya geliyoruz :pro2:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
kadro çok iyi laf yok, teknik direktör bitiriyo beni :ehe

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bu kuytın komik yorumlarına bayılıyorum yaaa :D :D hahaha pazar günü görür kuyt efendi :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kuyt un komik yorumları mi?
Adamin herhangi komik bir yorumu yok ... Adam kazanacağız demiş . Kendine ve takımına güveniyor demek ki ...
Komik olan nedir?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Adamin herhangi komik bir yorumu yok ... Adam kazanacağız demiş . Kendine ve takımına güveniyor demek ki ...
Komik olan nedir?

bence de komik bi durum yok burda. tek komik Aykut :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Konu Aykut değil ...

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Komik olan nedir?
çok iddialı konuşması baya komik bence. derbilerde hiçbirşey belli olmaz. böyle maçlarda büyük konuşan her zaman kaybeder :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adam maçı kazanmak istiyoruz . Neyin ne olacağını pazar günü göreceğiz diyor ...
Bunun neresi iddaalı ve komik?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt