Kuyt patladı!

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Kuyt patladı!

Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Dirk Kuyt, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun seyircisiz oynama cezasına tepki gösterdi.

Kuyt, sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, yarınki Gençlerbirliği maçının sadece kadınlar ile 12 yaş ve altı çocuklar önünde oynanacağını hatırlatarak, "Bu, maçtan iki gün önce alınan inanılmaz bir karar. Taraftarları ve kulübü bu şekilde cezalandırmak problemi gerçekten çözer mi Eminim ki kadın ve çocuk taraftarlar yine bizi desteklemek için stadı dolduracak. Onları görmek için sabırsızlanıyorum. Taraftarlarımız endişelenmesin. 25 milyon taraftar ve biz oyuncular Fenerbahçe için savaşmaktan vazgeçmeyecek" dedi.

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Artık söylenecek söz bulamıyorum Türk futbolu ne hallere düştü

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Maça 2 gün kala seyircisiz ceza verilmesi , anca Türkiye de olur ve bu karar sadece Fenerbahçe'ye verilir ..!
Yazıklar olsun ...

• Beğen
Tepkiler: .caner., Pikkaccu ve mürteza16
-India-

-India-

Üye
25 milyon taraftar ve biz oyuncular Fenerbahçe için savaşmaktan vazgeçmeyecek

:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kesinlikle.
Fenerbahçe hiç bir koşulda pes etmez, etmeyecektir de.

-India-

-India-

Üye
pes etmesin zaten de 25 milyon taraftar lafı pek inandırıcı değil hani. sadece Fenerbahçe için söylemiyorum türkiyede hiçbir takımda 25 milyon taraftar olamaz. en fazla olan takımın 15-18 milyondur en fazla. hatta çok bile söyledim

.caner.

.caner.

Üye
pes etmesin zaten de 25 milyon taraftar lafı pek inandırıcı değil hani. sadece Fenerbahçe için söylemiyorum türkiyede hiçbir takımda 25 milyon taraftar olamaz. en fazla olan takımın 15-18 milyondur en fazla. hatta çok bile söyledim
Yetisemedim