Kurtlar Vadisini eleştirelim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lastsmileegs

Üye
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisini eleştirelim
Arkadaşlar bu kurtlar vadisinin hiçmi eleştirilecek bir yanı yok, bir deneyelim isterseniz herkes Kurtlar Vadsinide beğenmediği şeyleri yazsın

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Polat Alemdar o dizi de hiç bir zaman ölmez çünkü yapımcının kardeşi :no2:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
kardeşim niye o kadar geç başlıyo yaw sabah okula geç kalıyoz alla alal :off:

katibim

katibim

Üye
herşeyiyle dört dörtlük mükemmel bir dizi,ben deliyürekten sonra böyle bir dizi asla gelmez diyordum ama kurtlar vadisi ondan daha harikulade çıktı

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ula o dizide ki kadar olay olsaydı ordu yönetime geçerdi bence olaylar çok abartılmıs sadece vuma-kırma gibi sahneleri izleyici çekiyor T.C devletinin itibarını düşüren bir dizi.
+ Saçmalıktan öteye de geçemez.

Baba serisini örnek almışlar ama yuzlerine gözlerine bulaştırmışlar. :nono:

Salihyet

Salihyet

Üye
Bence bu dizi yüzünden herkez kendini mafya zannediyo

slayer

Üye
hatırlarsanız çocuk kendini pokemon sanıp aşağı atlamıştı ve o masum arkadaşlığın önemleri üzerine duran çizgi film -pokemon- yayından kaldırılmıştı...

2 yıldır millet kendini mafya sanıyo ona buna çatıyo silah taşıyo, TV'de kan, şiddet.... hiç bir icraat yok. ne iş_???

----------

okuduğum kadarıyla filmdeki etkileyici sahnelerin çoğu holiwood filmlerinden çalınmış

polat_alemdar

Üye
ya arkadaşlar uğraşmayın benim diziyle birşey bulamazsınız!
ülkemizdeki birçok gerçeği açığa çıkarıyor bunu herkes kabul etmeli
bilinmeyen birçok gerçeği diyorum ve aslında bunu buradan söylemek istemiyordum ama mecbur kaldım söylüyorum devletin gizli işleri ile ilgili bilgili ve bizzat içinde olan insanlarla ilişkilerim var ve dizide olup biten olayların birçoğu gerçek
tamam hak veriyorum bazı arkadaşlara abartılar var dizi de ama devletin iç yüzü açıkça ortada bunu görmemek için kör olmak lazım
iktidarın nasıl değiştiğini kimin ülkeyi yönetip yönetmediğini açıkça izliyoruz daha ne olsun?
bence eleştirilmemeli
üstelik holywood filmlerindeki sahneleri aratmayacak derecede de ve kalite de sahneleri var bu dizinin arkadaşlar
o yüzden bence eleştirilecek yanı yok
hem üstelik diziden etkilenip insan öldüren veya türlü saçmalıklar yapan insanların akılsız ve seviyesiz yaratıklar olduğunu düşünüyorum!

polat_alemdar

Üye
bilinmeyen birçok gerçeği diyorum ve aslında bunu buradan söylemek istemiyordum ama mecbur kaldım söylüyorum devletin gizli işleri ile ilgili bilgili ve bizzat içinde olan insanlarla ilişkilerim var ve dizide olup biten olayların birçoğu gerçek
tamam hak veriyorum bazı arkadaşlara abartılar var dizi de ama devletin iç yüzü açıkça ortada bunu görmemek için kör olmak lazım
iktidarın nasıl değiştiğini kimin ülkeyi yönetip yönetmediğini açıkça izliyoruz daha ne olsun?
bence eleştirilmemeli
üstelik holywood filmlerindeki sahneleri aratmayacak derecede de ve kalite de sahneleri var bu dizinin arkadaşlar
hem üstelik diziden etkilenip insan öldüren veya türlü saçmalıklar yapan insanların akılsız ve seviyesiz yaratıklar olduğunu düşünüyorum!

Salihyet

Salihyet

Üye
Etkilenen çok ama!

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by polat_alemdar@Sep 27 2005, 07:41 PM
bence eleştirilmemeli
[post=179006]Quoted post[/post]​

abi naptun sen yaa bu kadarda kaptırılmazki... nick+imza+avatar her seyiyle KVci adam ;)

bende küçükken kendimi bebek şirin sanıyodum şimdi büyüdüm şirin baba oldum :b

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bende böle dizileri sevmiyom ondan oyum yapamaıcam

Salihyet

Salihyet

Üye
çok veciz bi konuşma yapmışın dimitradon :DD

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by polat_alemdar@Sep 27 2005, 07:41 PM
bence eleştirilmemeli
[post=179006]Quoted post[/post]​

Arada kanunsuz işler olabilir ama sonuçta Türkiye de bu dizideki kadar da olay yasanmıyor ( zaten dizi de vur kır olmasa reyting alamaz)

dj_scorpion

Üye
arkadaşlar soylenecek çok şey var fakat tahminimce devam ederse forum kirliliğine yol açıcak
cunku gereksiz bence
ama yoruma gelirsek
bence deliyurekten sonra ummayacagım kadar muhtesem bi dizi
adamlar yapıor kardeşim.
saygılarrr...

ibonline

ibonline

Üye
yaa arkadaşlar bişey itiraf edeyimmmi ben daha bu diziyi izlemiş değilim ne bu diziyi nede bir başkasınıda izlemiyorum yaşasın diziden bağımsız hayat :PP

ekolix

Üye
bence var bu dızı de hekımoglu muzıgını halo ya vermısler halo uyusturucu satıcısı... ama hekım oglu da tam tersı bu ne bıcım bır secımdır yaws... bence hekım oglu muzıgını halo ya vermemelerı lazımdı... bu konuda yanlıs yaptılar...

emege saygı...

__Midas__

__Midas__

Üye
diziyi seyretmediğim için yorum yapmam yanlış olur ama etrafımda o dizideki birkaç tipe benzemeye çalışan insanlar var hareketleri konuşmaları bazen tavırları.

Salihyet

Salihyet

Üye
kral midas şimdi olay şöle bi mafia dizisi var milli maçtan daha çok reyting alan vede bunun içinde boğaz kesmesinden gözlük camıyla adam doğramasına helikopterle ev taranmasına kadar herşey var millet nası etkilenmesin

(yazıları çok uzun tutmayın okumaya üşeniyorum :DD )

neoki

neoki

Üye
Originally posted by FrontmaN@Sep 27 2005, 05:53 PM
ula o dizide ki kadar olay olsaydı ordu yönetime geçerdi bence olaylar çok abartılmıs sadece vuma-kırma gibi sahneleri izleyici çekiyor T.C devletinin itibarını düşüren bir dizi.
+ Saçmalıktan öteye de geçemez.

Baba serisini örnek almışlar ama yuzlerine gözlerine bulaştırmışlar. :nono:
[post=178878]Quoted post[/post]​
siz,biz onlar, bizler uyusun ama o dizide gösterilenden daha fazlası bu devlette dönüyo... ben biraz içinde olduğumdan biliyorum tam anlaıyla bende diil ailem ve çevrem bilseniz belki aklınızı yitirirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt