Kurtlar Vadisi Veda Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisi Veda Ediyor
Sharon Stone ve Andy Garcia gibi iki önemli Hollywood yıldızını kadrosuna katan Kurtlar Vadisi yayınlanacak iki bölümle son buluyor. Sırada "Kurtlar Vadisi Irak" var.

Kurtlar Vadisi dizisinin Los Angeles'te "La Villa Consolata" adlı malikade çekilen bölümünde dünyanın önde gelen iki oyuncusu da kamera karşısına geçti.

Necati Şaşmaz'a (Polat Alemdar) eşlik eden Sharon Stone ve Andy Garcia'nın rahat ve keyifli olmaları dikkat çekti. İki gün süren çekimlerinden ardından Türk ve Amerikalı ekipler birbirlerini kutladı. Kurtlar Vadisi ekibi ABD'deki çekimleri tamamlayıp yurda döndü.

22 Aralık ve 29 Aralık'ta Kanal D ekranlarında yayınlanacak bölümler Kurtlar Vadisi'nin bu macerasının sonu olacak. "Kurtlar Vadisi Irak" filmi ise 3 Şubat'ta vizyona girecek. Film şu sıralar montaj aşamasında...

CooL'n'Quiet

Üye
filmde ünlü biri olmicakmı?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
geç bile kaldı bitmekte

maavii

Üye
<div class='quotetop'>(ardadoganer &#064; Dec 14 2005, 06&#58;16 PM) [post=227336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Sharon Stone var daha ne...

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(maawii &#064; Dec 14 2005, 06&#58;20 PM) [post=227342]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(ardadoganer &#064; Dec 14 2005, 06&#58;16 PM) [post=227336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
[/b][/quote]
andy garcia da var

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 14 2005, 06&#58;16 PM) [post=227339]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
geç bile kaldı bitmekte
[/b][/quote]
haklısın bencede...ben bu güne kadar bir tek bölümünü bile oturup seyretmedim..o nedir öyle kurtlar vadisi başlıyo diye hayat duruyodu..sokaklarda kimsecikler kalmıyodu...filmi seyretmememin nedenide necati şaşmazdır..onun yerine kenan imirzalioğlu oynayacakti ki..(deli yüreği hiç kaçırmazdım..)

maavii

Üye
bende sürekli izlerim ve ha illa Necati olsun demiyorum ama kenan da olsun istemem. kaldı ki gayet iyi yapıyor Necati Şaimaz

CooL'n'Quiet

Üye
sheron stone&#39;la andy garcia dizinin son bölümündemi oynicak yoksa filmdemi ben oray&#305; cözemedim:)
ben dizin son bölümünde oynicaklar diye biliyorum..

depresif

Üye
Valla genelde biz kurtlar vadisi saatinde halı sahada top peşinde 16 adamla koşuyoruz.Ama kurtlar vadisi biter,Aslan ini diye başlarlar aldılar kaymağın tadını

maavii

Üye
<div class='quotetop'>(ardadoganer &#064; Dec 14 2005, 06&#58;30 PM) [post=227364]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sheron stone&#39;la andy garcia dizinin son bölümündemi oynicak yoksa filmdemi ben orayı cözemedim:)
ben dizin son bölümünde oynicaklar diye biliyorum..
[/b][/quote]
evet son bölümde oynayacaklar bende öyle biliyorum son iki bölüm galiba yukarıda yazan 22 Aralık ve 29 Aralık&#39;ta ki bölümlerde...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Dec 14 2005, 06&#58;21 PM) [post=227345]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(maawii &#064; Dec 14 2005, 06&#58;20 PM) [post=227342]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
filmde ünlü biri olmicakm&#305;?
[/b][/quote]
[/b][/quote]
andy garcia da var
[/b][/quote]
Necati &#350;a&#351;maz da var.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Hele şükür saçmalıklar vadisi bitiyor.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Doğru, perşembe günü dizi de gizli güçlerle ilgili olaylar gösterilince "Ben Polat Laaaaaan, Yüz Saklayarak Mafya Olunmaz, Çıkın Lan Ortaya", Ara sokaktaki evden biri çıkar "Usta Yakalayacaz Onları, herşeyin Hesabını soruruz, Kanımız Yerde Kalmaz" ( kendini Memati sanıyor ) diyerekten ortalığa düşen dallamalardan kurtuluyoruz.

brevheartt35

Üye
Kurtlar vadisini bende izliyorum, yalnız bu dizide en büyük eksiklik Başrolü Kenan İmirzalıoğluna vereceklerdi. Necati Şaşmazı biz karizma yaptık yoksa adamın öyle bir iddiası yok olamazda zaten.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bence de Kenan İmirzalıoğlu oynamalıydı. Adam hakkını veriyor.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Yani polat yapımcının kardeşi diye rolün hakkını yedi.

muraoyak

Üye
vay be 2 tane ünlüyü türkiyeye getirmişler bence büyük bi başarı

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Türkiye&#39;^ye getirilmedi yanılmıyorsam. Çekimler Los Angeles&#39;ta yapılmış.

fcinar53

Üye
bana görede perşembe akşamının yerini nasıl doldururum sorusu var dizi herşeyiyle harika

hidayet

hidayet

Üye
<span style="color:#FF0000">95. Bölüm</span>

<span style="color:#3333FF">Polat ile Nizamettin karşı karşıya...</span>
Kılıç&#39;ın Nizamettin ile sürpriz buluşması sonunda, kripteks için mücadele eden herkes, düşmanının neye sahip olduğunu anlamıştır. Şifre Polat&#39;ta, anahtarsa Nizamettin&#39;in elindedir.

Memati, Abdülhey&#39;i koruyamamanın pişmanlığını yaşarken,Nesrin&#39;in hatası Laz Ziya&#39;ya bedel ödetecektir. Polat&#39;ın harekete geçebilmesi,Nizamettin&#39;in bağlantılarına ulaşmasına bağlıdır.Elif, cihazlara bağlı şekilde yaşamak zorundayken kendisine gelen dünürcüyle şoke olur.Nizamettin bir yandan Abdülhey&#39;in hayatı pahasına pazarlık yaparken,bir yandan da Polat ve adamlarının saklanmış oldukları yeri öğrenir.Polat, Nizamettin&#39;in isteğine uyacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...