Kurtlar Vadisi 22.12.2005

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisi 22.12.2005
tartışmaları bu bölümde yaparız. elif n'olcak bakalım.

bu arada ilgimi bişey çekti. andy garcia "amon" ve sharen stone "lisa" yani anagram kullanarak mona lisa bakalım daha neler olacak? iyi seyirler!

slayer

Üye
be ne yaa... bi bakayım nasıl bişeymiş diye açtım... Basit basit reklamlar... Batırıyor ortalığı.... Adam masaya gazete koymuş... Duvara lastik reklamı... (üzerinde "dunlop" yazan hiç bişey almayacam bundan sonra gıcık ettiler beni... )
Sağ alt köşede de reklam var... Zaten kanal simgesi ve "yen bölüm" yazısı ekranı kirletirken bide bu reklamlar....

------------------------
hummer'ın üzernede koydularya...

cepix

cepix

Üye
Haklısın

Gora tv'de oldugu zamanda aynı şeyleri yapmışlardı tamam anladık reklam yapıcaksın ama ortalıgı dagıtmadan yap kız burnunu silio köşde solo selpak v.s yazıo k.vadisindede aynısı oldu
+1 slayer

D3N1Z

D3N1Z

Üye
oyy reklam arasına gırdı hemen katılım bende hatta şimdi aganiginin reklamı cıktı neyse elif sakat kalcak bence ama en merak ettığım o kayıt odasının bulunup bulunmaycağıı

tofy

Üye
ben izlemiyordum aslında ama sharon stone ve andy garcia nın rolünü merak ettiğim için izliyorum şuanda ama çok komik birşey oldu hollywood yazısının üstünde reklam çıktı gördünüz mü? uydu reklamı

her yerde çıkıyor hatta uydu

slayer

Üye
aynen bende stone için açtım..
ve
uydu çok komikti... koptum ya...
bi uydu daha.... Amerikada amma uydu varmış....

swedeniz

swedeniz

Üye
tamamda güzel reklamını yapıyorsun sanki paintten copy paste yapmışlar insan uğraşır photoshop la filan ne bilimm saçma olmuş

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kötü şekilde yerleştirilen reklamlar filmdeki akışı, havayı bozuyor.

Madem bir iş yapacaksın, profesyonellerle yap! işi bilmeyenlerle iş yapma. Ben bile daha iyi yerleştiririm o reklamları.

__Midas__

__Midas__

Üye
evet ya bi arada çay reklamı verdı heryerde çay kartonları vardı

darkred

darkred

Üye
abi o simsiyah hummer limuzinin üzerine pembe pembe "ertex"yazdılar ya ben ne diyim onlara ALLAH bildiği gibi yapsın onları

tofy

Üye
evet yani ben çok güldüm bir o hollywood yazısının üstündekine birde polat arabadan dışarı baktı yüksek binanın üstünde uydu çıktı ve oraya baktıı çok koptum
bencede çok saçma olmuş reklamlar güzel bir şey yapmışsın bari böyle katletme
ama limuzinde güzeldi yani

swedeniz

swedeniz

Üye
XXX
isteyen indirsin

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
hocam linkte bi sorun var galiba bakarsan sewinirim...

swedeniz

swedeniz

Üye
<div class='quotetop'>(EaSy_As_LiFe &#064; Dec 23 2005, 04&#58;59 AM) [post=234493]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hocam linkte bi sorun var galiba bakarsan sewinirim...
[/b][/quote]
yoo linkte bir sorun yok

Caine

Caine

Üye
polatın o binanın üstündeki uyduya bakışı varya bitirdi beni cidden en son izliyeceğim tv programlarından biridir ama bi anıma denk geldi ve izlemediğim için bir kere daha sevindim. izlesem bile komedi niyetine iyi gider

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt