Kulüpler Birliği Başkanı Canaydın..


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı’na, oybirliğiyle Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın seçildi.

<div align="center"></div>

Özhan Canaydın, hiçbir zaman aday olmadığını ve tüm kulüplerin isteğiyle başkan olduğunu belirterek, &#8220;Kulüpler Birliği, ismine ve birliğe yakışır bir şekilde, birlik içinde ağabeylik yapmam için seçildim&#8221; dedi. Kulüpler Birliği Vakfı&#8217;nın Ankara&#8217;daki olağan genel kuruluna, Fenerbahçe Kulübü dışındaki 17 Turkcell Süper Ligi takımının başkan ve yöneticileri katıldı.

HİLMİ GÖKÇINAR İKNA EDİLDİ

Geçen hafta Ankara&#8217;da toplanan ve Özhan Canaydın&#8217;ın başkan olmasını isteyen 14 kulübün temsilcisi, genel kurul öncesi Sheraton Oteli&#8217;nde biraraya gelip Canaydın&#8217;ın başkanlığı konusunda kararlılıklarını sürdürürken, aday olan Ankaraspor Kulübü Başkanı Hilmi Gökçınar&#8217;ı bu toplantıya çağırdılar. Gökçınar&#8217;ın adaylıktan çekilmesini ve seçime tek adayla gidilmesi isteklerini yineleyen 14 kulüp temsilcisi, Gökçınar&#8217;ı ikna etmeyi başardılar.

&#8220;İLK TEKLİFİ AZİZ YILDIRIM&#8217;I YAPTI&#8221;

&#8220;Kulüpler Birliği, ismine ve birliğe yakışır bir şekilde, birlik içinde ağabeylik yapmam için seçildim&#8221; diyen ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım&#8217;ın işleri nedeniyle toplantıya katılamadığını dile getiren Canaydın, &#8220;Bana Kulüpler Birliği başkanlığını ilk teklif eden Aziz Yıldırım&#8217;dır. Aziz Bey seyahatteydi. Bütün kulüpler aday olmamı istediler. Sportmen ruhumla keyif aldım. 18 kulübe de teşekkür ediyorum. Büyük, keyifli ve onurlu bir görev&#8221; diye konuştu.

&#8220;BÖLÜNMÜŞLÜK BİTTİ&#8221;

Kulüpler Birliği&#8217;nin çok ciddi işlevleri olduğunu kaydeden Canaydın, şunları söyledi:

&#8220;Kulüpler Birliği&#8217;nde büyükler ve belediye takımları gibi bölünmüşlük vardı. Bu bölünmüşlük bitti. Bundan sonra bu birliktelikle iyi işler yapacağız. Yayın ücret dağılımında herhangi bir sorun yok. Adaletli bir dağılım olduğu inancındayım. Yabancı oyuncu sayısıyla ilgili bir sorun masaya gelirse, çözüm yollarını hep birlikte ararız. Benim kendi takımımla ilgili bir sorun gündeme gelirse, nasıl davranacağım konusunda, 4 yıl boyunca yaptığım yönetime bakarak karar verilebilir. Benim hangi ruh içinde, hangi sportmenlik anlayışı içinde olduğumu biliyorsunuz. Kendi takımımla ilgili bir sorunda da nasıl davranacağımı bilmeniz gerekir.&#8221;

Genel kurul sonunda Ankaraspor Kulübü Başkanı Hilmi Gökçınar, Malatyaspor Kulübü Başkanı Hikmet Tanrıverdi ve Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur başkanvekilliklerine getirilirken, Ankaraspor Kulübü Başkanı Hilmi Gökçınar, idari başkanvekili oldu.

Diğer başkanvekillerinin görev alanlarının yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında belli olacağı açıklandı.

<span style="font-size:8pt;line-height:100%"><span style="font-family:Comic Sans Ms">NTVMSNBC </span></span>
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun..
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İyi oldu.

Artık Galatasay Başkanlığından rahatça istifa edebilir. Yeni bi meslek daha buldu çünkü.
 
..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Allah birlige sabır versin biz zor dayanıyoduk ..... Metanetli olun
 

Nicolas_Anelka

Üye
g.saray baskanı işini cok iyi yapan bir baskan ya bide bu kulupler birliğine baska biri bulamadılar canaydını getirdiler ne diyelim h.olsun
 
hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 7 2005, 11&#58;43 PM) [post=224134]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
İyi oldu.

Artık Galatasay Başkanlığından rahatça istifa edebilir. Yeni bi meslek daha buldu çünkü.
[/b][/quote]
doğru söylüyosun
 

depresif

Üye
Abi korkarım bu adam bi de galatasaray başkanlığına tekrar aday olup başkan olursa nice olur halimiz korkuyoruuum valla
 
abuvice

abuvice

Üye
Hayırlı olsun..
 

damadada

Üye
iyi bir galatasaraylı olduguma ınanıyorrum buadamıda ınanın secıme geldıgınden berı sevmıyorum çunkü alp yalman donemınden berı tanıyorum yaptıgı çalısmaları gayet ıyı bılıyorum içerde ıyı çalısıyo olabılır ama taraftara hıtap etmıyor cimbomu batırdı sıra anadolu kuluplerıne gelmesın allahhhh savunun ( tabi işin şakası sonuçta başkanımız ama hayırlı olmasından baska soyleyecek sozumuz yok aslında)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt