Kullanım Hakları Aldatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

viptavankaplama

Üye
    Konu Sahibi
Kullanım Hakları Aldatıcı
Merhaba arkadaşlar, vodafone hattımı alalı bir sene olmadı. Tercih etmemdeki sebep mesaj, internet ve konuşma paketiydi. Fakat şimdi öyle olmadığını anladım. Cep telefonunun mesaj bölümünden "ozet" yazıp 7000'e gönderince gelen özet farklı, web sitelerinden giriş yapınca kullanım özeti farklı. Hediye dakikalarınızla birlikte şukadar kaldı diyor, bende onun rahatlığıyla kullanıyorum. Fakat bir mesaj kullanımı aştınız!!!!! webden bakıyorum 500 üzerinden değerlendiriyor mesajları, mesaj atınca gelen özette 1000 sms üzerinden değerlendiriyor. Müşteri hizmetleriyle görüştüm size mesaj gönderdik diyor. Bir türlü kendimi ne anlatabildim, nede konuyu izah edebildim. ekran görüntülerini alıp mailde attım ama yok yok yok......

Twitter de paylaştım, sağduyulu bir arkadaşta kendi derdini paylaştı, faturayı hafta sonu yatırdım ama ödenmiş görünmediği için tekrar ödemek zorunda kalmış. Olur olmadık yerlerde hat gidip duruyor.

Nasıl bir hat anlamıyorum, neye kime hizmet ediyor onuda anlamış değilim. Hiç memnun değilim ama zaman taahhütüm var, olmasa direk kırıp atıcam hattı.....

Saygılarımla....

Davut420042

Davut420042

Üye
Tebrikler Vodafone Kazığını Yiyen 20 Milyonluk Aile'ye Hoşgeldin..

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
:(

Üst Alt