Kullanıcı adı değiştirmek istiyorum. Yöneticiler bakabilir mi?

 • 21 Nisan 2011
 • 429 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba herkeze :) Maxicep forumlarına birsüre önce üye oldum. üye olurken adımı Mustafa Can olarak yazmak istemiştim. Kullanıldığı için alamamıştım.

  Epey bir aramadan sonra mustafa can'ın profiline ulaştım.

  İstatistik bölümünde yazanlar:

  Konu adeti
  Konu adeti: 0
  Ortalama Günlük Konu Sayısı: 0

  Mesaj adeti
  Mesaj adeti: 0
  Ortalama Günlük Mesaj Sayısı: 0

  Ziyaretçi Mesajları
  Toplam Mesaj: 0
  Son Atılan Profil Mesajı: henüz yok

  mustafa can için Ziyaretçi Mesajları
  mustafa can için Profiline Ziyaretçi Mesajı Yaz

  Genel Bilgi
  Son Aktivitesi: 05.09.2009 14:20:01
  Üyelik tarihi: 05.09.2009

  Ayrıca Google'den Mustafa Can'a bakıldığında bu üyenin hiçbir aktivitesi çıkmıyor. İstatistiklere göre zaten yok da. Lütfen bu ismi boşa alabilir misiniz acaba? :) Zaten son aktivitesi 2009'da iki yıl geçmiş aradan. :)
   


  Yazan: Mustafa Can 19
 2. aslında olur bayadır girmemiş ama girenlerde oluyor uzun zmandan sonra girse ne olcak
   
  Mustafa Can 19 bunu beğendi.
 3. 2009yakın bir tarih ama yinede bilemem zaten gireceğinide pek sanmıyorum benden önce zaza nickini kullanan arkadaşın son aktivitesi: 2005 ti bir tane üyemiz var castle oda bana gelmişti ondan önce kullanan kişinin son aktivitesi 2006 falandı yani baya uzun tarihlerdi ama bence verirler
   
 4. Üyelik tarihiyle son aktivite tarihi aynı. Büyük bir ihtimalle sadece konu linklerini görebilmek için üye olup istediğini aldıktan sonra bir daha uğramamış. Üye olduktan sonra başka bir tarihte tekrar girmiş olup 1 tane bile mesajı olsaydı o zaman kesinlikle boşaltılmaması gerekirdi. Ama şu durumda boşa çıkarılmaması için hiçbir sebep yok gözüküyor. Yönetim en uygun kararı verecektir.
   
 5. Bu tür durumla çok karşılaşıyoruz. Ancak kullanıcı adınızı değiştirmemiz söz konusu değil. Çünkü, hesap alıp da iki üç yıl aktif olmayıp da daha sonradan tekrar girdiğinde aktif olan birçok üyemiz var.

  Bu durum bizim de canımızı sıkıyor, bazı düşüncelerimiz var bununla ilgili ama o düşüncelerimizi faaliyete geçirene kadar ne yazık ki kullanıcı adınızı bu haliyle değiştiremeyiz.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 08:20