Kullandığımız Battery info 1.06 değil mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığımız Battery info 1.06 değil mi?
battery info kullananlar farketti mi bilmiyorum n8fanclubtan falan da denedim aynı maxipdadan denedim 1.06 sürümünü yükleyip programın içinden program bilgilerine baktığımızda 1.05 yazıyor ve mağazada 1.06da %93.1 diye gösterirken bizde %93 olarak güzüküyor resime bakarsanız anlarsınız

burada 95.1 gösteriyor

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Değil ben zamanında 1.05 i çevirmiştim aradan bir iki gün geçti 1.06 paylaşıldı sisi açtığımda exe nin boyutu rsc nin boyutu hatta komple sis in boyutu nu 1.05 ile aynıydı uygulaa geliştirilecek içinde tek bir harf yazılmayacak anlamıştım ben de paylaşını uyardım bu 1.06 değil diye ama sonuç çıkmadı istek gelince bende çevirdim herkezde gerçek 1.06 kullnıyor zannediyor artık kim alıp içindeki sürüm numaraları il oynadıysa hatta konumda bil yazmıştım bu bir 1.06 değildir diye

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
aynen biri 23 mart biri 27 marttı mağazada paralı altını üstüne getircem interneti ama olumlu sonuç çıkmaz bence

- - - Eklendi - - -

http://foro.elrincondelmovil.com/programas-symbian-3-274/mondaycoder-battery-info-v1-00-6-s-3-anna-belle-unsigned-retailed-4t-183371/

buraya üye olamadım üye olunabilirse güzel olcak cep numarası iki hane eksik kalıyor :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
bende bunu buldum rusça olması dert değil biliyorsun maxipda her türlü de üye olmak gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...