Kulaklık Seçmek Dünyanın En Zor İşidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
abi deyince şaşırdım :D

- - - Eklendi - - -

kardeş 300 tl civarında düşünüyorsan Beats Solo HD kesinlikle
beats istemiyorum daha ucuza daha iyi ses veren kulaklıklar var :D
ayrıca house ve trance türü yani elektronik müzik dinliyorum. bide kulak üstü almamın sebebi dj controller ime bağlamak için öyle daha profesyonel remix yapabilirim. sürücü olarak neodyum 8hz-20khz arası sinyal aralığı olan kulaklıklara bakıyorum bu alanda en gelişmiş kulaklıklarda sony de var. büyük ihtimal sony mdr-1r alacağım ama önerileri almak istedim :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kardeş 300 tl civarında düşünüyorsan Beats Solo HD kesinlikle

Sen 300 tlye solo hd bul var ya dünyanın en şanslı insanısın

- - - Eklendi - - -

abi deyince şaşırdım :D

- - - Eklendi - - -

beats istemiyorum daha ucuza daha iyi ses veren kulaklıklar var :D
ayrıca house ve trance türü yani elektronik müzik dinliyorum. bide kulak üstü almamın sebebi dj controller ime bağlamak için öyle daha profesyonel remix yapabilirim. sürücü olarak neodyum 8hz-20khz arası sinyal aralığı olan kulaklıklara bakıyorum bu alanda en gelişmiş kulaklıklarda sony de var. büyük ihtimal sony mdr-1r alacağım ama önerileri almak istedim :D

Abi lafın gelişi ben günlük hayatta da kullanırım bir arkadaşı görsem abi naber yaa falan derim :D

Bu arada dh'de bana laf attın geçende görmedim sanma :zzz:

:ehe

- - - Eklendi - - -

sen git akustaya en iyisi ;)

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm: :kop: tam olarak nerde burası kızılaydamı çankayada flnmı ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bilmiyorum ankarada yaşamıyorum ben :D araştırdım çankadadaymış :D

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ankarada yaşamıyorum ben :D araştırdım çankadadaymış :D

:alkis: sağol yarın bakarım heralde sagol :) ama akg q701 dışında kulaklığı hoşuma gitmedi q701 de 1150 tl :naughty:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

:alkis: sağol yarın bakarım heralde sagol :) ama akg q701 dışında kulaklığı hoşuma gitmedi q701 de 1150 tl :naughty:

kulaklığın tipine bakarak karar verme yaa tabi ki ona da bak ama kulaklıklar müzik tarzına göre yapılıyor aslında mesela ben en başlarda monster beats solo düşünüyodum ama araştırdım ve öğrendim ki rap r&b içinmiş monster beats sonra akustaya gittim adama kulak üstü istediğimi söyledim ne tarz müzik dinlediğimi sordu ona göre müzik açtı kulaklıkları denetti denediğim kulaklıklar arasında birinde gitar sesleri davul sesi falan çok karışıyodu bunu adama söyledim adam da zaten bunu genelde rap, hiphop dinleyenler tercih ediyor dedi kıssadan hisse denemekte fayda var kulaklıkları

Astrosman

Astrosman

Üye

Sen 300 tlye solo hd bul var ya dünyanın en şanslı insanısın

- - - Eklendi - - -

Abi lafın gelişi ben günlük hayatta da kullanırım bir arkadaşı görsem abi naber yaa falan derim :D

Bu arada dh'de bana laf attın geçende görmedim sanma :zzz:

:ehe

- - - Eklendi - - -

sen git akustaya en iyisi ;)

oğuz dh nick ne?

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
hepimizin aynı :)

- - - Eklendi - - -

gideyim bi ara akustaya olmadı accessyoryjack ten bakacağım :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hepimizin aynı :)

- - - Eklendi - - -

gideyim bi ara akustaya olmadı accessyoryjack ten bakacağım :)

Hemen karar verme iyice araştır kulaklıkla ilgili sitelere bak youtubedaki videolara bak 2 aydır araştırıyorum 3 hafta önce karar verebildim alacağım kulaklığa bir sürü de şey öğrendim :) sen de araştır sen de öğren :)

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi

Hemen karar verme iyice araştır kulaklıkla ilgili sitelere bak youtubedaki videolara bak 2 aydır araştırıyorum 3 hafta önce karar verebildim alacağım kulaklığa bir sürü de şey öğrendim :) sen de araştır sen de öğren :)

bide şu ohm olayı var n8 in kulaklık girişi bu tür kulaklıklarınçalıştırırmı acaba :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
çalıştır neden çalıştırmasın :)

- - - Eklendi - - -

yaa bak sen gittiğinde akustaya adam sana ne tür müxik dinlediğini nasıl kulaklık istediğini neyle müzik dinleyeceğini bütçeni falan sorar sormazsa da söyle adam bana sormuştu mesela bunları ;) ohm mohm dert etme yani bunları

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
:) tamam

- - - Eklendi - - -

:op: :sarıl:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:sarıl:

aleranol

aleranol

Üye

Yok Monster Inspiration Controltalk White var.Evdede bas gitar için arkadaşlarım tarafından hediye olarak gelen Sennheiser HD 650 var.İkisindende aşırı memnunum tabi hizmet ettikleri alanlar farklı olduklarından beklediğim performanslarda farklı oluyor.Sennheiser'in bass performansı Monster'dan daha iyi ama genel anlamda Monster daha başarılı.Bu yüzden birini bas gitar için diğeri sokak için kullanıyorum :tebessüm:[h=1][/h]

güzelmiş. Bas gitarının markası vs ve fiyatını söylermisin? Bide ne kadardır çaldığını çünkü ben de başlayacağım para gelmek üzere. Bana ne tavsiye edersin ?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ben yaklaşık 8 yıldır bas gitar çalıyorum en son bir kaç ay önce Marcus Miller Jazz Bass V aldım.Normalde 6.000 lira 0'ları ama ben 10 yıllığını -ahşabı falan oturmuş yani- 5.500'den baya bir ucuza aldım.Benim hayallerimdeki -bana göre- en iyi gitar.Amfi olarakta Marshall MB4410 var o da 2000 lira civarında.Tabi bunları alabilmek için çok uzun süreler para biriktirdim başlangıcı bırak orta düzey için bile fazla.Senin için bütçe falan söylersen yardımcı olabilirim özelden devam edelim istersen :tebessüm:

aleranol

aleranol

Üye
Ben yaklaşık 8 yıldır bas gitar çalıyorum en son bir kaç ay önce Marcus Miller Jazz Bass V aldım.Normalde 6.000 lira 0'ları ama ben 10 yıllığını -ahşabı falan oturmuş yani- 5.500'den baya bir ucuza aldım.Benim hayallerimdeki -bana göre- en iyi gitar.Amfi olarakta Marshall MB4410 var o da 2000 lira civarında.Tabi bunları alabilmek için çok uzun süreler para biriktirdim başlangıcı bırak orta düzey için bile fazla.Senin için bütçe falan söylersen yardımcı olabilirim özelden devam edelim istersen :tebessüm:

özele :)

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
günde azami en az 10 saat müzik dinliyorum bu kulaklık gitmez :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt