kulaklık önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
*-king-*

*-king-*

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık önerisi
merhaba arkadaşlar ben kafa üstü kulaklık alıcam önerilerinizi bekliyorum . Fiyat en fazla 50 tl

Philips SHO880 var aklımda kargoyla fılan 60 a denk gelıyo mağazadan satın alabılecegım yer var mı izmirden

*-king-*

*-king-*

Üye
    Konu Sahibi
hadi arkadaşlar

createemir

Üye
Sony MDR-EX300SL önerebilirim. Kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyatı sanırım 50 lira.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
philips shl1700/10 bu kulaklığa bir bak derim ben 2 ay önce aldım çok memnunum harika birşey fiyatı 40 liraydı

*-king-*

*-king-*

Üye
    Konu Sahibi
philips shl1700/10 bu kulaklığa bir bak derim ben 2 ay önce aldım çok memnunum harika birşey fiyatı 40 liraydı

biliyorum bu kulaklıgı su an 35 tl galıba ınternette de dısarıya cok ses verıyo mu ve kaliteli ses veriyo mu

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

biliyorum bu kulaklıgı su an 35 tl galıba ınternette de dısarıya cok ses verıyo mu ve kaliteli ses veriyo mu

ses gayet kaliteli dışarıya ses vermez hatta bende bir arkadaşta görmüştüm denedim çok hoşuma gitti zaten kulaklığım bozuldu bozulacaktı bende aldım bunu ve çok memnunum

*-king-*

*-king-*

Üye
    Konu Sahibi

ses gayet kaliteli dışarıya ses vermez hatta bende bir arkadaşta görmüştüm denedim çok hoşuma gitti zaten kulaklığım bozuldu bozulacaktı bende aldım bunu ve çok memnunum

Bide aklımda o'neill var philips in

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
müthiş görünüyo baktım şimdi farklı renkleride var bu da süpermiş

Legendary_484

Legendary_484

Üye
creative ep630 on numara 5-6 ay önce hepsi burada dan aldım gerçekten harika o fiyata o performansı hiç bi kulaklıkta bulamazsın bu arada 40tl ydi sanırım

*-king-*

*-king-*

Üye
    Konu Sahibi
müthiş görünüyo baktım şimdi farklı renkleride var bu da süpermiş
evet biliyorum ama en güzeli bu

creative ep630 on numara 5-6 ay önce hepsi burada dan aldım gerçekten harika o fiyata o performansı hiç bi kulaklıkta bulamazsın bu arada 40tl ydi sanırım

kulak içi ve diğer kulaklık tipleri kulağımda yara yapıyo o yuzden kafa bantlısını tercıh edıyorum yoksa kulakiçi var bende

Legendary_484

Legendary_484

Üye

evet biliyorum ama en güzeli bu

kulak içi ve diğer kulaklık tipleri kulağımda yara yapıyo o yuzden kafa bantlısını tercıh edıyorum yoksa kulakiçi var bende
hm öyleyse bilemem, bana da onlar hep ilginç gelmiştir :) çok kaba taşıması da sıkıntı ama kulak içi/kanal içi tiplere bakarak çok rahat olduklarını tahmin ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...