kütüphane açiyoruz kitap için yardım istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

ALYAALİ

Üye
    Konu Sahibi
kütüphane açiyoruz kitap için yardım istiyorum
merhaba arkadaşlar ben şirnak/cizrede yaşiyorum okulumuz kûtüphane açiyor fakat kitaplarimiz çok az nerden kitap istiyebilecegim hakkinda bilgısi olan varmi bilgisi olanlar lütfen yardim etsin.

mürteza16

mürteza16

Üye
Arkadaşların, tanıdıklarından kitap al.

ALYAALİ

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar saolsun getirebildikleri 1-2 kitap bide getirdikleri kitaplar ayni oluyor benim istedigim farkli vebilgi yönünden zengin kitaplar

mürteza16

mürteza16

Üye
O türden kitaplar bulmak zor maalesef. Bu devirde kitap yardımı pek fazla olmuyor.

ALYAALİ

Üye
    Konu Sahibi
bizim bir arkadaş cizre belediyesine mektup göndermiş yanılmıyorsam kitap göndereceklermiş herşey için teşşekürler

mcnpl4

mcnpl4

Üye
facebook hesabiniz varsa buyuk sayfalara mesaj atabilirsiniz kargoyla gonderenler cikabilir

Mert

Mert

Üye
Okuma kitaplarım konusunda çok cimriyim. Ama bu yılın sonunda ygs-lys kitapları gönderebilirim. Sonuçta okul kütüphanesi, öğrencilere lazım olur. İletişim bilgilerini bana mesaj atarsanız sevinirim.

Luck Star

Luck Star

Üye
bu tip şeyler eskide kaldı , yani bir kuruma baş vursakta cevap alamayabiliriz.
ancak arkadaşın da dediği gibi facebook,twitter gibi ortamlarda sosyal yardımlaşma adı altında birşeyler yapılabilir ;)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Şu sabah kadın programları böyle şeylerde yardımcı oluyor. Sponsor buluyorlar ya da kendileri sponsor oluyorlar. Bizim okulda da yeni açıldı kütüphane, istedik gönderdiler sağolsunlar.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
minoo

minoo

Üye
Hala kitap arayışınız devam ediyorsa iletişim bilgilerinizi yazarsanız ben de yardımcı olmaya çalışayım elimden geldiği kadar.

Üst Alt