Küçükken kızla yaşadığım anımı anlatıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Küçükken kızla yaşadığım anımı anlatıyorum
Burda birisi anısını anlattığı için dikkatimi çekti ben de anlatmak istedim.
Küçükken annem ben kardeşim annemin arkadaşı ve onun küçük kızı eve doğru gidiyorduk. Küçük kızı bebek arabasından inmişti ben de almış onu sürüyordum eğlencesine. Çok hızlı sürüyordum sonra bir anda karşıma kız çıktı benden bir yaş küçük "Napıyorsun ya düzgün sür şunu" gibisinden bir şey dedi ben durdum. Saçları kıvırcık gözleri mavimsi yeşilimsi bir şey ben utandım orda kıpkırmızı oldum gözlerim yaşardı heyecandan, kalbimde hızlandı. Hayatımda ilk defa öyle bi kız benimle konuşuyordu çünkü. Kıza bir şey diyemedim arkamı dönüp anneme seslendim. Sonra zaten kızın ailesini benim ailem tanıyormuş galiba zaten. Aynı kursa gittik. Aynı servise bindik. Aynı okula gittik. Bunlar o olaydan aradan zaman geçtikçe gerçekleşti ve büyük ihtimal beni hatırlıyordu. Çünkü gıcık olmuş bir şekilde bakıyordu bana ve tavırları o yöndeydi. Şimdi kız hala güzel ama benim aradığım tip de biri değil. Çok cıvık geliyor kendisi bana..

PALA.

PALA.

Üye
Demek ki zamana bıraktın mı cevabı buluyorsun...

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
PALA.

PALA.

Üye
Bazı erkekler çocukken ilk sevdiği kızı unutamaz taki saç sakal beyazlamaya başlayıncaya kadar...

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bazı erkekler çocukken ilk sevdiği kızı unutamaz taki saç sakal beyazlamaya başlayıncaya kadar...
ilk sevdiğim kız o değildi başkaydı.ve çocukkendi. aklıma gelmişken ona da mı konu açsam iyi hatırlattın :ehe ilk defa bi kıza açılmıştım çünkü..
başka kıza da açılamadım zaten o zamandan sonra.

PALA.

PALA.

Üye
Boş ver konu açma kendini yorma eski şeylere salıver gitsin...

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bu hayatın heycanı meycanı yok

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi