Küçücük Çocuğa Bu Yapılırmı Yuh ya!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
Küçücük Çocuğa Bu Yapılırmı Yuh ya!
Yeni evli bir aile evine yeni bir koltuk takımı alıyor...4 yasındaki çocugu da kibritle oynarken koltuk takımının basını yakıor işte bunu gören anne baba cocugu azarlıyor babası diorki' ben buna ceza vericem dior ellerini baglıor tuvalleete kilitliyor ...

aradan 1 saat 2 saat gectı derken kapı calıo ve komsuları gelio , komsularının cocgu olmadıgı ıcın cocuklarını sevmeye glior ve diorlarki
- cocugunuz nerde sevicez falan adamın karısı dio babası ona ceza verdi yenı koltuk takımımı yaktı die komsusu da hemen olurmu öle şey cıkarın cocugu oradan yazık falan derken tuvaletın kapısını acıor ve cocuğu yerde bayılmıs bir şekilde buluolar ellerını cocup hemen hasteneye goturuolar ..

Doktor diorki cocugunuzun eli kangren olmus ellerını kesmek zorundayız cocgun eli kesilior ve bezle sarılıor..aradan 2 3 hafta geçio ve yemek yerken cocuk babasına diorki babacım ben oyuncaklarımla oynamayı cok ozledım bidaha atşle oynamıcam doktor amcaya solede elımdekı sargıları çozsun oyuncaklarımla oynıyım dior we babası o acıya dayanamıo alıo ekmek bıcagını kalbine saplıor !!! yazıq yha :ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: e1b1

e1b1

e1b1

Üye
çok güzel bir paylaşım:ağlarım:

d€rVish

d€rVish

Üye
saol..

Utku

Utku

Üye
.......:off:

d€rVish

d€rVish

Üye
bnde qızdmm adama ama adam çocuğunun acısına dayanamamışş yazıkk yhaaaa

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Paylaşım için teşekkürler,yalnız paylaşım yaparken lütfen yazılarımıza birazdaha özen gösterelim.

d€rVish

d€rVish

Üye
tmm hallederiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt