Kudüs

Sponsorlu Bağlantılar

yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Kudüs
Allah ım bu ramazan ayında tuttuğumuz oruçlarımızı yaptığımız ibadetlerimizi kabul et.. ve bizim baştacımız Kudüs ümüzü Koru
israileride yerle bir et Allahım
Amin

• Sevdim
  • Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA, Yavuz Selim Baltacı ve fatihmenteş

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Allah ile senin arana koca forumu niye sokuyorsun, eminim tuttuğun oruç kabul olmuyordur, böyle şov yaparak olmaz çünkü.
Mazlum insanlarını hakkını ararken bile Gaddarca dualar ediyorsunuz, ne farkın var o zaman, hanginiz mazlum hanginiz zalim.
Şimdilik güç onlarda olduğu için zalim, yarın o güç sana geçerse o zalim sen olacaksın görünen o.

Allah sadece; içi dışı bir, hareketleriyle, tavırlarıyla, ağzından çıkanlarıyla, duruşuyla, yaşantısıyla, yaptıklarıyla ve yapmadıklarıyla iyi olanları korusun, tek temennim bu.

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn, Silinen Üye 777448, Oswaldd ve 2 diğerleri

Oswaldd

Üye
adamlar bir gecede 1000 tane fuze atmislar koruyorlardir kendilerini merak etme

• Kızdım
  • Beğenmedim
Tepkiler: Emirhan46_46, fatihmenteş ve BLasTeaR
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İsrail şu linkte gördüğünüz ve kendi söyledikleri gibi masumca kendini koruyor.
Namaz kılanlara saldırarak...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
yakup6203

yakup6203

Üye
    Konu Sahibi
Allah ile senin arana koca forumu niye sokuyorsun, eminim tuttuğun oruç kabul olmuyordur, böyle şov yaparak olmaz çünkü.
Mazlum insanlarını hakkını ararken bile Gaddarca dualar ediyorsunuz, ne farkın var o zaman, hanginiz mazlum hanginiz zalim.
Şimdilik güç onlarda olduğu için zalim, yarın o güç sana geçerse o zalim sen olacaksın görünen o.

Allah sadece; içi dışı bir, hareketleriyle, tavırlarıyla, ağzından çıkanlarıyla, duruşuyla, yaşantısıyla, yaptıklarıyla ve yapmadıklarıyla iyi olanları korusun, tek temen
Bu arada tuttuğum orucun kabul olup olmadığını sana mı soracam ..yazdıklarım hoşuna gitmediyse konuşma ..yargılama
Ellimizden gelen nerde bir müslüman kardeşlerimiz varsa onun için duâ etmek ... müslüman nın silahı duâdır....
duâ etmek ne zamandan beri gaddarca olmuştur

Son düzenleme:
  • Kahkaha
Tepkiler: DeV/AsA
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Ellimizden gelen nerde bir müslüman kardeşlerimiz varsa onun için duâ etmek .
Dualar genelde içten el açarak ediliyor olunca forumdan iletme yöntemi arkadaşa tuhaf gelmiş olsa gerek. Yanlış anlaşılma sadece gerilmeye gerek yok ;) .

Üst Alt