Kral Tv Spikerinin Bozulduğu An

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Konuda mı bir problem var yoksa sitede mi? Bugün bir kaç defa aynı şey oldu, bazen göremiyorum...

onur_poy

Üye
arkadaşlar ilk açtığım konu sa çıkmamış burada veriyorum
Kral TV’nin sarisin, presentable vj’lerinden biri programinda :
- "Bana ne kadar deger biçersiniz yani benimle evlenmek için ne kadar baslik parasi verirsiniz?" diye soruyor, agzini yayarak... Telefona aglananlar, ’milyarlarimi, evimi, arabami, varimi, yogumu, herseyimi’ diye sayip döküyor..
Orta yas civarlarinda bir amca ariyor, "150-160 milyon lira veririm" diyor.
Sarisin vj saskin, önerilen bu düsük degerin nedenini soruyor...
Amca da cevapliyor;
- "Sen asagi yukari 50-55 kilo çekersin degil mi..?’
- "Eeeee..?"
- "Eeeee’si... Kasarin kilosu da üç milyon lira civarında...!!!
Bence Hakkettigi lafi amcamiz sokmus canli yayinda helal olsun

onur_poy

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Bu konu önceden yayınlanmıştı.

onur_poy

Üye
arkadaşlar verildiyse özür dilerim ama bana çok komik geldi yayınlayayım dedim

climax

Üye
<div class='quotetop'>(onur_poy &#064; Dec 6 2005, 06&#58;04 PM) [post=223197]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
1-bu olayın üzerinden yıllar geçti
2-pek çok sitede ve burada verildi.
3-kendin yazıp kendin gülmüşsün.bu ilginç..
4-biz burada hiç bi şey &#39;&#39;yayın&#39;&#39;lamıyoruz...
teşekkürler

sebofb090

sebofb090

Üye
kaşar ha zuhahahahhah amcan lafı ii koymuş bea

^^AnaCOnDA^^

Üye
Lakı tam gediğine otutturmuş

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
daha önce duymamıştım, teşekkürler

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
daha önce geçmişti muhabbeti ama saolasin buna her seferinde gülerim ben

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
huuuuuu super bisi

ibonline

ibonline

Üye
helal olsun be amcaya iyi bozmuş
brawooooooooooooooooo

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 6 2005, 08&#58;27 PM) [post=223275]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(onur_poy &#064; Dec 6 2005, 06&#58;04 PM) [post=223197]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
1-bu olayın üzerinden yıllar geçti
2-pek çok sitede ve burada verildi.
3-kendin yazıp kendin gülmüşsün.bu ilginç..
4-biz burada hiç bi şey &#39;&#39;yayın&#39;&#39;lamıyoruz...
teşekkürler
[/b][/quote]

Sen bu konunun aynısının daha önceden açıldığını biliyorsun ama ben bilmiyordum. Bu sitenin tek kullanıcısı sen değilsin. 100 kişinin bu olaydan haberi olmuştur, 1000 kişinin haberi olmamıştır. Kendi bildiğini kendine sakla.

damadada

Üye
kardesım harıka bırolay amcamın ellerınden operım oylesalak vj lerede bucevap verılırdı hanı brawooooooooo

crows

crows

Üye
önce bunu yoollayan dan allah razı olsun bide amcadan iyi sokuşturmuş lafı helal beee

climax

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Sen bu konunun ayn&#305;s&#305;n&#305;n daha önceden aç&#305;ld&#305;&#287;&#305;n&#305; biliyorsun ama ben bilmiyordum. Bu sitenin tek kullan&#305;c&#305;s&#305; sen de&#287;ilsin. 100 ki&#351;inin bu olaydan haberi olmu&#351;tur, 1000 ki&#351;inin haberi olmam&#305;&#351;t&#305;r. Kendi bildi&#287;ini kendine sakla.[/b][/quote]
senli benli ve emir kipi kullanarak konu&#351;amazs&#305;n benle&#33;

cepix

cepix

Üye
Mizah - Eğlence - Fıkra Bölümü Bu Bölüm...
Kimsenin Bu ortamı bozmaya hakkı yok...
Tartışmalarınızı &#39;&#39;pm&#39;&#39; yolu ile hallederseniz daha iyi olur;)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
wallah helal olsun ya vallah lafı guzel koymus KAŞAR

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 8 2005, 07&#58;11 PM) [post=224713]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Sen bu konunun aynısının daha önceden açıldığını biliyorsun ama ben bilmiyordum. Bu sitenin tek kullanıcısı sen değilsin. 100 kişinin bu olaydan haberi olmuştur, 1000 kişinin haberi olmamıştır. Kendi bildiğini kendine sakla.[/b][/quote]
senli benli ve emir kipi kullanarak konuşamazsın benle&#33;
[/b][/quote]

Niye? Senin ne atarın var?

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Dec 9 2005, 02&#58;42 PM) [post=225164]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 8 2005, 07&#58;11 PM) [post=224713]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Sen bu konunun aynısının daha önceden açıldığını biliyorsun ama ben bilmiyordum. Bu sitenin tek kullanıcısı sen değilsin. 100 kişinin bu olaydan haberi olmuştur, 1000 kişinin haberi olmamıştır. Kendi bildiğini kendine sakla.[/b][/quote]
senli benli ve emir kipi kullanarak konuşamazsın benle&#33;
[/b][/quote]

Niye? Senin ne atarın var?
[/b][/quote]

yani ayrıcalığın ne ki senin