Kral, Ersun Yanala meydan okudu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Kral, Ersun Yanala meydan okudu
Babalar Günü’nde babası Sermet Şükür’ü evinde ziyaret eden Hakan Şükür, burada yaptığı açıklamalarla yine gündeme geldi. Hakan, “Ersun Yanal, beni neden Milli Takım’a almadığını çıkıp dobra dobra söylemelidir. ‘Sistemime uymuyor.’ lafı; daha önce çalıştığım Feldkamp, Piontek, Denizli ve Terim’e hakarettir” dedi.

Galatasaray’ın golcüsü Hakan Şükür’den Ersun Yanal’a hodri meydan. Tecrübeli futbolcu, “Ersun Yanal, beni niye Milli Takım kadrosuna almadığını çıkıp açıkça söylesin” dedi. 2006 Dünya Kupası finalleri yolunda aylardır devam eden Hakan Şükür-Ersun Yanal polemiğine son katılım önceki gün futbolcu cephesinden geldi. Şükür, TRT mikrofonlarına ilginç açıklamalarda bulundu.

Kendisinin kariyeriyle ilgili kimsenin söyleyecek bir lafı olmadığının altını çizen Hakan Şükür, “Bazı insanlar, kariyerimize laf söyleyemeyince, bizi başka yollarla yıpratmaya çalışıyorlar” diye konuştu. Milli Takım’a alınmama konusunda ise son derece hassas olduğunu vurgulayan tecrübeli futbolcu, “Sistemime uymadığı için Milli Takım’a almıyorum” diyen Ersun Yanal’a da atıfta bulundu.

Golcü oyuncu, “Ben buna katılmıyorum. Bu sözler, daha önce benim hocalığımı yapan Feldkamp’a, Piontek’e, Mustafa Denizli’ye ve Fatih Terim’e hakarettir. Ersun Yanal çıkıp artık dobra dorba Hakan Şükür’ü neden Milli Takım’a almadığını söylemelidir. Benim nasıl bir forvet olduğumu herkes biliyor. Kazanmak için elimden geleni yaptığım da ortada. Galatasaray’da bu yılki performansım da ortada. Ve ben, neden Milli Takım’a alınmadığımın cevabını net olarak bilmek istiyorum” dedi.

Hakan Şükür son olarak, daha iki yıl daha rahatlıkla oynayabileceğini ısrarla vurgulayarak şöyle konuştu:

“Halen takımdan gönderileceğime dair haberler çıkıyor. Oysa benim bir yıllık daha sözleşmem var. Ne ben ne de kulübümden ayrılma yönünden bir talep olmamıştır. Futbolu G.Saray’da bırakmaktan başka bir şey düşünmüyorum.” (Spor Servisi / Zaman)

SelmanTE

SelmanTE

Üye
adamın eline imkan wersen Alexide milli takıma alcak
fenerde 6 tane yerli adam sürekli olarak ilk 11 de saha çıkmıyo
adam fenerden 8 kişiyi milli takıma alıyo hanqi mantık kabul ederki bunu
almanyaya qidemeyince bunun hesabı sorulur hakan sen boşwer konuşma!!!
konuştukça seni yıpratacaklar!!!

**Forumda tahrik ve hakaret niteliğinde kelimeler kullanmak yasaktır.. Lütfen kurallara uyalım..**

the_patriot

Üye
adamın eline imkan wersen Alexide milli takıma alcak
fenerde 6 tane yerli adam sürekli olarak ilk 11 de saha çıkmıyo
adam fenerden 8 kişiyi milli takıma alıyo hanqi mantık kabul ederki bunu
almanyaya qidemeyince bunun hesabı sorulur hakan sen boşwer konuşma!!!
konuştukça seni yıpratacaklar!!!

+ çarşı

Roy

Roy

Üye
Zamanında ağız alışkanlığından kendi takımında hiçbirşey yapmayan hakan ünsallar,arifler alınıyordu o zaman kimsenin sesi çıkmıyordu.

2 sene üst üste şampiyon olan takımdan tabiki alacak çok oyuncu!

Quattro

Quattro

Üye
Boş geçin bunları Ersun genç oyuncuları takıma alıştırmaya çalışıyor. Bi Necati bi Gökdeniz çokmu kötü oyuncular .... Artık hakanın milli takımda görev süresi doldu kendisine teşekkür etmek başka yapacağımız bişey yokkk maalesefff........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...