Köyde Internet Sorunu

• 8 Ekim 2013
  • 5787 Okunma
  • 11 Cevap

1. Merhba arkadaşlar bi bayram geldi çattı yine koye gidicez :(
    Koyde 3g 'ekmiyo 2g ful çekiyo fakat bununla internete girilmiyo normal şehirde 2g ile internete çok rahat giriliyo ama koyde internete giremiyorum neden olabilir acaba telefon ayarlarında sıkntı kesinlikle yok telefondada sıkntı yok BimCELLin bi açğımı acaba yapacak bişeyim varmı

Müşteri hizmetleride bişey de yardmcı olmadı anca telefin ayarlarnızı yaplandırn diyolar :(

Onerilerinizi bekliyorum teşekkürler ...

Yazan: UpOneTR
  2. Ben turkcelim durum aynı bende de.

3. köyde 3g şebekesi yoktur ondan olabilir mi acaba :)

4. Köyde 3G çekmiyordur

5. Bu telefon 2G de internetee girmiyo mu ?
    Giriyo
    İste biz ondan bahsediyoruz 2g de yavas girer ama bizde hic girmiyo baglantı yok
    Sms veya aramada skntı yok 2g fu ll çekiyo ayrıca

6. Bazen şebeke sorunu oluyor

7. Arkadaslar ben pttcell kullanıyorum teyzemlerde sebeke cekmıyor 3g cekıyor

8. ---
    arkadasim o konu ile ilgili yapabilecegin bir sey oldugunu zannetmiyorum. ayni durum bende de oluyor. sebeke direginin tam dibinde fu ll cekiyor ama veri transferi yok denecek kadar az. buna karsin dedigin gibi sehirdeki 2g sebekesinde cok daha iyi. galiba bu durum oparator tarafindan ele alinmasi gereken bi durum.

Samsung ile gönderdi
  9. Pek koylere ınternet vermıyorlar genelde merkez şehırlere yatırım var koyde konuşsun yeter dıye dusunuyorlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Kardeşim, köylerde internet önemli değil diye düşünerek baz istasyonlarını ona göre kuruyorlar. Onun için malesef yapabileceğin birşey yok. Köyden telefonda internet kullanmak isteyipte kullanamayan birkaç kişinin toplanım, operatörlere başvuruda bulunması gerekir. Baz istasyonlarının yükseltilmesi talep edilebilir :(

phasan bunu beğendi.
  11. Bizim koyde 3g de cekıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Haklısın cok onemli degıl malum koylerde artık pek gencler kalmıyor

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
23/09/2018 - 13:16