Korku, ilginç, bilgi ve dark-deep web temalı instagram sayfası için isim önerisi?


Jarunas

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar yeni açmak istediğim ; korku, ilginç, ve psikolojik bilgiler içerecek instagram sayfam için sizlerden isim önerisi istiyorum. Birkaç isim düşündüm fakat aklıma pekte orjinal birşeyler gelmedi. Önerilerinizi aşağıda bekliyorum 👇🏻😊
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Darkweb, Darkinsta, Deepweb, Dark arşiv
 
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
deepinsta , deepdarkweb , darkragram :ehe
 
merto3461

merto3461

Üye
blackinsta
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt