Kör noktanız (very interesting)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Kör noktanız (very interesting)
Sağ Gözünüzü Kapatıp Siyah Yıldıza Bakın Ve Yaklaşın. Kör Noktanıza Geldiinizde Kırmızı Yıldız Kaybolacak :supriz:
Yorumsuz 8)

slayer

Üye
valla oldu... :blink:

S1FR3K1R1C1

Üye
gerçekten oluyor :D bi kayboluyor bi çıkıyor :D :haha:

Salihyet

Salihyet

Üye
ana :S pu ne pe :S

DefectoR

bende size şöyle bişi söylim keşfi bana aittir
gece yatarken gözlerinizi bi yere odaklayın ama kapatmayın bakın bi süre sonra gördüğünüz objeleri de göremeyeceksiniz her yer sim siyah olacak...

SnL.dracula

Üye
benden sıze bır tavsıye yatarken yattıgınız yerın altına yada hemen altınıza bır kac yemek kırıntısı koyun. gece hıç gormedgınız varlıklar sızı zıyarete gelir :lol2: :lol2:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:wacko: :wacko: :wacko: vay be baya ilgincmiş

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hımm :huh: bi garip oldu gozlerim monitore yanascam dier :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bu ne iştir yaw :wacko:

cllgr

cllgr

Üye
gercekten ilginç,bi an kayboluyor soldaki yıldız.kör noktamı demek oluyor bu.demekki belirli acılardan bakıldıgında göremiyecegimiz noktalar var.

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by SnL.dracula@Oct 27 2005, 01:21 PM
benden sıze bır tavsıye yatarken yattıgınız yerın altına yada hemen altınıza bır kac yemek kırıntısı koyun. gece hıç gormedgınız varlıklar sızı zıyarete gelir :lol2: :lol2:
[post=200257]Quoted post[/post]​
kardeşim acaba doğru senin dediğin bende öyle duymuştum düşensenize gece yatarken birileri geliyormu$ yanınıza :D ben askerdeyken 2 3 kere karabasan gelmişti :'( :haha:

CisSe

Üye
walla oldu acayip bişey ama gercek wayyyy bee :) :maxicep:

AntiTuk

Üye
wallah oldu yaw çok ilginç bişe saol :D

_GiTaRisT_

Üye
güzelmiş oluyor . :DD

symbianboy

Üye
çok ilginç :blink:

hasisa

hasisa

Üye
denemenizi tavsiye etmem
ayrıca iki gözüde kullanabiliyorsunuz tabii diğer yildiza bakacaksınız

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
KARABASAN ..!!!
diyorlar buna değil mi aman aman ALLAH korusun kardeş deli mi etcens en bizi :D

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
heheh güzel walla

buyuleyici_kiz

Üye
Caine

Caine

Üye
peki hiç göz merceğinizin hedef gibi halkalı görüntüsünü yakalayabildinizmi? bazen hafif loş ışıkda bakarken noktaya benzer bir görüntü daldığınızda gözünüzün önüne döner. aynı counter oyunundaki gibi bir hedef :DD ben ilk dikkat ettiğim zaman kesin gözlerim kör olacak deyip bütün gece uykuya uyuyamamışdım :DD :lol2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt