kopruye otobus sıkıstı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
kopruye otobus sıkıstı
arkadaslar dun ankarada kızılaya gitmek icin cift katlı otobuse bindim malum ankarada yol calısmaları war bide eylem warmıs tum yolları kapattılar otobus alternatif yollardan giderken bindigim otobusun soforu bi koprunun altına hızlı bi sekilde girdi we bindigim otobus kopruye sıkıstı

tabi asfaltları ust uste yapa yapa yol yukseldi koprude yazan yukseklık dogru deil otobus ole kalakaldı koprude

serdar06288

serdar06288

Üye
arkadaş bende ankarada oturuyorum hangi hat vede hangi köprü olduğunu yazarmısın

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
etlikte oturuyomda yollar kapalı oldugu icin ibn-i sinanın ordan gitti hacettepe hastanesinin ordaki yokustan inerken tren koprusu varya oraya sıkıstıydı

serdar06288

serdar06288

Üye
bende etlikte oturuyom doğru o köprü çok alçakya geçmiş olson

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Keşke foto çekseydin.. :(

keano

Üye
canm turkiyem ne diyeyim :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi varya dünyanın aşka hiçbir yerinde böle bi olay yaşayamazsın türkiye de yaşadığımız için sewinmemiz lazım :) nerde var böle teknoloji :) geçmiş olsun dostum keşke foto çekseydin yaw

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by MiStA Fb@Sep 12 2005, 09:45 AM
etlikte oturuyomda yollar kapalı oldugu icin ibn-i sinanın ordan gitti hacettepe hastanesinin ordaki yokustan inerken tren koprusu varya oraya sıkıstıydı
[post=163511]Quoted post[/post]​
bilirim oraya çok eski vede dardır o köprü...çift katlı otobüsler sığmazki nasıl hata yapmış.geçmiş olsun,ankaranın coğu öyledir.yeni yapılanlar hariç..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Nasıl olmuştur acaba ya ?

Geçmiş olsun. :)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
geçmiş olsun ne diyelim...

Caine

Caine

Üye
bu otobuslerin ust geçitler veya kopruler yüzünden sıkışması bu aralar baya arrttı. nedendir acaba? arkadaşım geçmiş olsun

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ya şoförün dikkatsizliğinden , ya da yolların bozukluğundan.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Foto yok mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...