Köprüler ve Oto yollar Para basıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Boğaziçi köprüleri ile işletmedeki paralı otoyollar gelir getirmeye devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre, bu yıl 8 ayda, İstanbul 1. Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri ile işletmedeki paralı otoyollardan 231 milyon 582 bin 415 YTL gelir elde edildi. Söz konusu dönemde, 90 milyon 768 bin 52 adet...
8 ayda 231,6 milyon YTL gelir elde edildi.

Boğaziçi köprüleri ile işletmedeki paralı otoyollar gelir getirmeye devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre, bu yıl 8 ayda, İstanbul 1. Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri ile işletmedeki paralı otoyollardan 231 milyon 582 bin 415 YTL gelir elde edildi.

Söz konusu dönemde, 90 milyon 768 bin 52 adet aracın geçiş yaptığı Boğaziçi köprülerinden 107 milyon 164 bin 668 YTL gelir elde edildi. İşletmedeki 6 paralı otoyoldan ise elde edilen toplam gelir 124 milyon 417 bin 747 YTL oldu. Otoyollardan bu sürede 80 milyon 110 bin 406 adet araç çift yönlü olarak geçiş yaptı.

Geçtiğimiz yıl toplamında Boğaziçi ve paralı otoyollardan 305 trilyon 939 milyon 211 bin lira gelir elde edilirken, 2005 yılı sonu itibari ile bu miktarın 350 trilyon lirayı (350 milyon YTL) aşması bekleniyor.
 
Caine

Caine

Üye
cidden darpane gibi para basıyorlarmış yaw :huh: acaba hepsi nereye gidiyor
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
:supriz: alla alla bu kadar para kazanıldığını bilmiodum acaba kimlerim cebine gidiyor ??
 
abuvice

abuvice

Üye
para basıyor ... Hemde ne basma..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt