Koomik.com resimler

Sponsorlu Bağlantılar

climax

Üye
herşey iyi güzel de arkadaşlar,herhangi bir komik resim içerikli siteden önümüze gelen resmi upload edersek olayın hiç bi anlamı kalmıyor bence.arkadaşım bunlarla tek tek uğraşmak yerine ''ben bir site keşfettim.çok matrak,siz de bi bakın,işte bu de link'' deseydi ve bizi yönlendirseydi daha şık olacaktı.

bu benim kişisel fikrim...
saygılar

ayrıca ukalalık olarak görme ama o kıldığın namazın adı terafi değil teravih

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by salihyet@Oct 7 2005, 03:14 PM
Unutmuşum terafiden sonra girmeyi şimdi devam

[post=186231]Quoted post[/post]​
fitre ve zekat toplanır :DD
ramazan dolayısıyla zekatı burayamı yapalım :P

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by climax@Oct 8 2005, 08:54 AM
herşey iyi güzel de arkadaşlar,herhangi bir komik resim içerikli siteden önümüze gelen resmi upload edersek olayın hiç bi anlamı kalmıyor bence.arkadaşım bunlarla tek tek uğraşmak yerine ''ben bir site keşfettim.çok matrak,siz de bi bakın,işte bu de link'' deseydi ve bizi yönlendirseydi daha şık olacaktı.

bu benim kişisel fikrim...
saygılar

ayrıca ukalalık olarak görme ama o kıldığın namazın adı terafi değil teravih
[post=186618]Quoted post[/post]​

Fikrine saygım sonsuz birde şu yönü var 350 küsür resimin arasında bundan hariç hepsi fiyaskoydu baktım sitedeki resimler hiç güsel değil bende seçmece yapiim dedim

climax

Üye
Fikrine saygım sonsuz birde şu yönü var 350 küsür resimin arasında bundan hariç hepsi fiyaskoydu baktım sitedeki resimler hiç güsel değil bende seçmece yapiim dedim
;;)

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
bombaaaa bunlar yaaaaa ehehehehehe resulll balay

dj_scorpion

Üye
zuahahahahahahahaha
abi zaten şu nazlı yarim haber salmiş
oldurdu beni

MagNum

MagNum

Üye
Resul balay :kop: :kop:

MagNum

MagNum

Üye
Y gercekten tekrar tekrar okuyorum :D :kop: :kop:

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
Bunlar süper bişiy yaa

Legend_Come_Back

Üye
Originally posted by slayer+Oct 7 2005, 08:52 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(slayer &#064; Oct 7 2005, 08:52 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ardaca@Oct 7 2005, 04:24 PM
ya şu resul balay mükemmel. biz lisedeyken ben, keano ve bi arkadaş bunun kasedini aldıydık. bütün hafta öldüydük gülmekten. pazartesi öğle tatilinde müdür yardımcısından kasetçaları alıp son ses okula dinlettiydik (hocayı sınıfta sessiz dinlicez diye kandırdıydık :D ) sonra müdürün de duyması üzerine biraz acı bitse de bayaa eğlenmiştik&#33;
[post=186309]Quoted post[/post]​

işte bomba şarkı

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
[post=186438]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

hocam müthiş bu ya ellerine sağlık :kop:

Üst Alt