Konya Fb maçını hakem sattı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet6600

Üye
abi ben onu bunu bilmem bugün hakem maçı sattımı?Sattı Bu topicin konusu hakem satıldımı?satıldı bende ilk defa bi fb konusuna yazıyorum..bi sakıncası varmı?bence yok .Yani bugünkü olay hakkında konuşuyorum

ibonline

ibonline

Üye
kim ne derse desin dediklerine tek kelime ile katılmıyorum önümüzdeki ligmaclarında bakalım cercevede değisiklik olsa sizin savunmanız nasıl olacak
atılan golü gördüm %100 de %100 gol değil eliyle atıyor anelka ama hakemin hatası olabilceğine dair kimse görüs belirtmedi
siz galatasaylılar
sizin görüsünüz hep bu yönde
sadece macı hakemle aldınız demeniz
bırakın artık bunları
hafta icindeki tromoso macını hatırlayın gsnin yediği gol katiyen gol değildi ama hakem hatası
şimdi bazılarında görüs belki bu yöndedir fb hakemi almıştı gs yenildi :off:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Yaw milet delirmis..burda yani siz yenildiniz üzüldük ama elle atılsada atılsın sonusca sen feneri laf atamazsın...kardesim

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ardadoganer@Oct 1 2005, 10:44 PM
tromsö :b
[post=182846]Quoted post[/post]​

arkadaşım bu konunun tromso ile ne alakası var anlatırsan sevinirim? :eksi:
ben oraya neler yazarım neler ama susuyorum ve bende sana o zaman bi milan (kaka) yaziyim...
ve ibocummmmmmmm sende gsliler gsliler diye diye agzında şeker ettin gitti. yaw sen ne istiyosun gslilerden. kimse senin yüzünden başka takım aleyhinde yazı yazamayacak mı yawww. adamlar doğruları demiş. rtesmen satılık hgakem satılık maç... hatırlarsan ilk yarı 3-0 olup sonra 4-3 biten bir antep macı vardır ve daha hatırlamadığım nicleri. bi hakem hastası yüzünde evet 3 puan alınır ama bu 3 puanlar toplana toplana şampiyon olunur... :huhu:

diazem

Üye
Arkadaşlar

tüm takımlara başarılar diler ve sizlere de saygılarımı sunarım

size bir ata sözümüzü hatırlatırım
"OLMUŞ İLE ÖLMÜŞ E ÇAĞRE YOK"

soruyorsanız bende GALTASARAY lıyım ama hiç takmıyorum şampiyon biz olacağız kendinizi üzmeyin

saygılar sevgiler

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
tromso bencede alakasız.. :eksi:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ne kadar boş bir düşünce : Hakem satın Alınmış :eksi:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Bencede arkaslar lar bos konusuyoz..
bu hafta biz 1 gol kazandık öle..öbür hafta siz kazanırsınız bizde burda konusuruz. normal hakem görmemiş olabilir.yani

wincih

Üye
@van_hoidonk

Hocam ceza "verdirmekle" tehdit eder gibi bir hava içindesin bundan vazgeç!!!!

Hakeme ve konuya dönersek yahu hiç bir fenerbahçe taraftarı bu galibiyetten mutlu değil hadi maradonanınki tanrının eli idi ve dünya kupası finali idi bu ne fenerbahçenin böyle galibiyete ihtiyacı var o kadroyla böyle galibiyet alacaksa annesinin liginde ne işi var gitsin amatör kümeye anca oraya yakışır! Ayrıuca birisi çıkıp özür dilesin zamanında hakemlerden yakınıp sokaklara dökülen fb taraftarı değimiydi fb nin fariplay anlayışı bumu zamanında fair play diye bağırırken! Onun için asıl fenerbahçe geçsin böyle ucuz galibiyetleri psv maçındaki fb yi istiyoruz biz konya maçında hakem sayesinde maç kurtaran feneri değil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ayrıca hadi anelka yönetimden biri hatta daum çıkıp o gol değildi dese bu olmayacak yada süperstar anelka (ki artık ne kdr iyi oynarsa oynasın bnm gözümde süperstar değil) çıkıpta hakeme gidip yahu eklişm çarptı gol değil dese sizin fairplay isteğiniz cişddi saytılır ama bu ne fair playa ne başka bir şeye yakışır bnm kızdığım centilmenlik dışı bir gol!!!!

:off: :off: :off: :off: :off:

alikiranbaskesen

Üye
Walla açık söylemek gerekirse, basıyoruz parayı alıyoruz maçı. Avrupa'da bu yemediği için ancak oynarsak kazanabiliyoruz. Bu bir gerçek...

ibonline

ibonline

Üye
yaa bırakın artık kedi ulaşamadığı ciğere mundar der peki diyelim ki biz hakemi aldık
o zaman tromsö macında yapılan hakem hatasındada acaba tromosö hakemimi almştı gecin bunları

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by wincih@Oct 2 2005, 10:52 PM
@van_hoidonk

Hocam ceza "verdirmekle" tehdit eder gibi bir hava içindesin bundan vazgeç!!!!

Hakeme ve konuya dönersek yahu hiç bir fenerbahçe taraftarı bu galibiyetten mutlu değil hadi maradonanınki tanrının eli idi ve dünya kupası finali idi bu ne fenerbahçenin böyle galibiyete ihtiyacı var o kadroyla böyle galibiyet alacaksa annesinin liginde ne işi var gitsin amatör kümeye anca oraya yakışır! Ayrıuca birisi çıkıp özür dilesin zamanında hakemlerden yakınıp sokaklara dökülen fb taraftarı değimiydi fb nin fariplay anlayışı bumu zamanında fair play diye bağırırken! Onun için asıl fenerbahçe geçsin böyle ucuz galibiyetleri psv maçındaki fb yi istiyoruz biz konya maçında hakem sayesinde maç kurtaran feneri değil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ayrıca hadi anelka yönetimden biri hatta daum çıkıp o gol değildi dese bu olmayacak yada süperstar anelka (ki artık ne kdr iyi oynarsa oynasın bnm gözümde süperstar değil) çıkıpta hakeme gidip yahu eklişm çarptı gol değil dese sizin fairplay isteğiniz cişddi saytılır ama bu ne fair playa ne başka bir şeye yakışır bnm kızdığım centilmenlik dışı bir gol!!!!

:off: :off: :off: :off: :off:
[post=183609]Quoted post[/post]​

Arkadaş ceza aldı ve suçunuda biliyor..

Ben kimseyi tehtit etmiyorum burada sen gel febeşbahçe de sende ceza alırsın ilker gibi.. ;)

Üst konuda kurallar neyse biz onu uygularız...

iLKeR1988

Üye
Originally posted by alikiranbaskesen@Oct 2 2005, 10:56 PM
Walla açık söylemek gerekirse, basıyoruz parayı alıyoruz maçı. Avrupa'da bu yemediği için ancak oynarsak kazanabiliyoruz. Bu bir gerçek...
[post=183617]Quoted post[/post]​
hayatımdaki tek harbi fb li arkadaş helal olsun tek kelimeyle ben bunu demenizi beklerim sadece

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
ilker fake nickle girmene gerek yoktu.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt