Konya Fb maçını hakem sattı...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Konya Fb maçını hakem sattı...
Arkadaşlar Konya Fb maçını maalesef hakem sattı. Bu kadar da olmaz. Tarafsız bir gözlemci olarak gördüğüm,hadi orta hakem görmedi ya yan hakem o da mı göremedi? Yani bu kadarına da pes valla söyliyecek laf bulamıyorum...Siz ne dersiniz?

paratoner

Üye
ya ben maçi izleyemedim ama üzüldüm ya 2-0 mi bitti :(

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Devam ediyor ama konya da moraller sıfır maçın kaderini etkiledi Yani sonuç herşey olabilir... durum 2-2 devam ediyor
Şu an Fenerin 3. golu geldi ve sonuç olarak hakem maçı sattı.
Bu kadarına Pes diyorum.Ve Feneri kutluyorum...!!!

paratoner

Üye
2-2 mi oh beee en azindan bi puan 0 puandan iyidir ama o maçi almamiz lazim ya :(

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Fenerden 4.gol geldi!!!
Demek ki bazen sahada oynanıp orada da kaybedilebiliyormuş ;;)

paratoner

Üye
iste bu ya 12 kisi yi yendik bi de hakem :ehe:

Pahjcp

Üye
Haberci 'ye katılıyorum.

Türkiye 'de Şike İstemiyoruz !!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
4-2 bitti...

Ama hakem sattı demek yanlış olur hatalı bir karardır.. İlk gol kesinlikle fauldü.. Anelka adama vurdu eline ve elinden kaçırdı gol oldu.. Hakem hatalıydı...

Zaten bundan sonra herşe koptu konya dağıldı fener kendine geldi... Ve arkası geldi..

Ayrıca alex konyolı birisine tekme attı kesin kırmızı almalıydı ama kart bile vermedi..!!!

Hakem sanırım yere düştü konyalılar tekme attı diye gördüm.. Son olarak ceyhun kırmızı kart gördü..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bizim iddia kurtuldu :)

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Ben hakemin maçı sattığını söyledim ve sözümün arkasındayım.Yanlış karar böyle olmaz ki en azından yan hakemden döner ama o da olmadı ne uğruna yaptı bilemem ama karar yanlış değil bi amaca yönelikti.anelka topa bariz eliyle vurdu ve gol oldu kendisi bile elle oynandığı düdüğü çaldığını sandığından önüne bakarak geri çıkıyordu ki gol olduğunu farketti. alex in faulu ise gerçek bir kırmızı karttı onu da vermedi.Yani sonuç olarak hakem maçı yanlış idare etmedi Resmen SATTI bu kadarına da pes...Sonucun ne olduğu bence önemli değil.Bakalım eyeştirmenler!!! ne diyecekler...

anduil_10

Üye
Originally posted by FrontmaN@Oct 1 2005, 10:05 PM
bizim iddia kurtuldu :)
[post=182804]Quoted post[/post]​

aynen :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Anelka eliyle gol atmadı şunu yaptı..
Kalecinin eline vurdu kalecide topu kaçırdı gol oldu.. :ehe:

Satmak konusuna yinede katılmıyorum.. Biz ne maçlar gördük 4 dk uzatma verildi 8. dk'da gol atıldı ve o takım şampiyon oldu artık geçecez bunları... ;)

Pahjcp

Üye
Hep geçe geçe nereye kadar?

..::Riddick::..

Üye
Bir "Yeşil- Beyaz Klasiği" yine yaşanırda konya evinde yine feneri dağıtırmı diyodum olmadı ... ama fener ucuz yırttı

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw sanki tek bize yapılıyor ayrımcılık...

Ya Fener'i engellemeler 2. hafta başlası diyarbakır maçı seyicisiz oynandı.. Ne olduğu belli olmayan bir oalydan ötürü...

Federasyon fener düşmanı fakat bu maçta ne oldu bende anlamadım.. ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by ..::Riddick::..@Oct 1 2005, 10:16 PM
Bir "Yeşil- Beyaz Klasiği" yine yaşanırda konya evinde yine feneri dağıtırmı diyodum olmadı ... ama fener ucuz yırttı
[post=182819]Quoted post[/post]​

Ne klasiği dostum...

Tarihinde konyaspor feneri 1 kez yendi o da geçen sene şampiyon olduktan sonra takımın yarısının sarhoş gittiği maçtı....

:box:

Pahjcp

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 1 2005, 10:17 PM
Yaw sanki tek bize yapılıyor ayrımcılık...

Ya Fener'i engellemeler 2. hafta başlası diyarbakır maçı seyicisiz oynandı.. Ne olduğu belli olmayan bir oalydan ötürü...

Federasyon fener düşmanı fakat bu maçta ne oldu bende anlamadım.. ;)
[post=182820]Quoted post[/post]​

Federasyon Fenerbahçe 'li Van ! Bunu herkes biliyor!

Hem federasyon değil " fenerasyon " :DD

maavii

Üye
ok her hakem hata yapar ama böyle bir hata yapılmazki. o golden sonra konya oyundan düştü zaten. bu kadar bariz bir hata olmazki?

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Oct 1 2005, 10:18 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Oct 1 2005, 10:18 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-..::Riddick::..@Oct 1 2005, 10:16 PM
[post=182819]Quoted post[/post]​

Ne klasiği dostum...

Tarihinde konyaspor feneri 1 kez yendi o da geçen sene şampiyon olduktan sonra takımın yarısının sarhoş gittiği maçtı....

:box:
[post=182822]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Tarihimizi iyi öğrenelim türkiye kupasını unutmayalım ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayır orada yanlışın var... :nono:

95 Yılında Ali Şen Başkanken federasyonda yaklaşık 8-10 adet fener düşmanı vardı.. Bunları daha doğrusu federasyonu değiştirdi resmen ali şen ve bunlar ayrıldı görevden.. Onlardan birisi Levent Bıçakçı idi.. ;)

Ayrıca Levent Bıçakçı Galatasaraylıdır... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt