Tavsiye Konuşma Kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Konuşma Kaydetme
Merhaba arkadaşlar. Bir yakınıma Lumia 925 aldırmıştım. Bugün bir arkadaşı ona Android telefonuyla uygulama göstermiş. Telefonla konuşurken ses kayıt etme programı imiş. Windows Phone'da böyle ücretsiz bir uygulama var mı ? Şimdiden teşekkür eder , iyi akşamlar dilerim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Şimdilik yok bildiğim kadarıyla. Fakat Windows 10 güncellemesinden sonra bunun için uygulamaya ihtiyacı olmayacak.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
SpyChef

SpyChef

Üye
Ne sesi kaydetcen :) Yoksa düşündüğüm şey mi hııı :hmmm

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Ne sesi kaydetcen :) Yoksa düşündüğüm şey mi hııı :hmmm
Benim telefonum Window Phone değil. Yukarıda belirttim , tekrar okumanı tavsiye ederim. Ne düşündüğünü bilmiyorum ama düşündüğün şey değil.

SpyChef

SpyChef

Üye
Benim telefonum Window Phone değil. Yukarıda belirttim , tekrar okumanı tavsiye ederim. Ne düşündüğünü bilmiyorum ama düşündüğün şey değil.
Arkadaşım seninle şaka yapılmıyorsa yapmayız, konuyu net bir şekilde okudum. Ne yani programı yükleyip ses kayıt yapmayacak mısın ?

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım seninle şaka yapılmıyorsa yapmayız, konuyu net bir şekilde okudum. Ne yani programı yükleyip ses kayıt yapmayacak mısın ?
Ben yapmayacağım. Başkası için sormuştum. Ayrıca yukarda "düşündüğüm şey" derken neyi kastettiğini de anlamadım. Gerek yok. Zaten Ali Kemal abi gerekli açıklamayı yapmış. Sağ ol.

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Zamanla Windows'a da gelir

Üst Alt