Konuşma değil eylem zamanı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Konuşma değil eylem zamanı!

[h=2]Soyunma odasında gelecek adına kendi aralarında konuştuklarını söyleyen Volkan, “Ancak bazı şeylerin konuşmayla olmayacağının farkındayız” dedi.[/h]
Fenerbahçeli futbolcular, Yıldırım’ın konuşmasının ardından soyunma odasında kendi aralarında bir toplantı yaptı. Ardından basının karşısına çıkan 2. Kaptan Volkan Demirel, gelecek adına konuştuklarını belirtirken, “Ancak bazı şeylerin artık konuşmayla olmayacağının, sahada göstermemiz gereken şeyler olduğunun farkındayız. Birbirimiz arasında sıkıntı olup olmadığını konuştuk, kimse ’sıkıntım var’ demedi. Ama sıkıntıları bulduğumuzu sanıyorum. Herkes söylemesi gerekeni söyledi. Aynı şeyleri, bugünkü pozisyonumuzu, görüntümüzü bir daha vermeyeceğimizi ümit ediyorum. Zaten bir daha verirsek fazla da söylenecek bir şey kalmayacak. Önümüzde iki önemli maç var. Umarım içeride konuşulanlar konuştuklarımızla kalmaz. İki maçta da sahaya yansıtırız. Bugün, ben dahil kimse hiçbir şey gösteremedi. Üzerimizde bir ölü toprağı vardı. Kimse kimseye yardım etmedi. Herkes tek başına kaldı. Hem söylenenler hem taraftarımızın tezahüratları... Bugün hak ettiğimizi düşünüyorum her şeyi” dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt