Konuların yanlış yere açılması

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Konuların yanlış yere açılması
Sayın admin arkadaşlar bazı arkadaşlarımız 3g 4.5g ve gsm ile ilgili konuları telefon genel bölümüne açmaya başladılar ben mi yanlış biliyorum yoksa telefon genel bölümüne sadece telefonla ilgili konular acılmıyor mu yoksa gsm konularında açılabiliyor mu Sayın ADMIN arkadaşlar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şikayet Edersen Mesajları Taşırlar Şayet Yanlişsa :)

Ozan

Ozan

Admin
Gsm ile ilgili tüm konular Gsm operatörleri bölümüne açılmalı tabiki.

4.5G konusunda ise, teknoloji hem mobil cihazları hem de operatörleri ilgilendirdiğinden her iki tarafta da başlıklar olması normal. Cihazlarla ilgili konular cep telefonu bölümlerimizde olabilir, ancak 4.5g tarifeleri gibi operatörleri ilgilendiren konuları gsm bölümünde yer almalı. Aksini görürseniz mesajları lütfen rapor ediniz.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Gsm ile ilgili tüm konular Gsm operatörleri bölümüne açılmalı tabiki.

4.5G konusunda ise, teknoloji hem mobil cihazları hem de operatörleri ilgilendirdiğinden her iki tarafta da başlıklar olması normal. Cihazlarla ilgili konular cep telefonu bölümlerimizde olabilir, ancak 4.5g tarifeleri gibi operatörleri ilgilendiren konuları gsm bölümünde yer almalı. Aksini görürseniz mesajları lütfen rapor ediniz.
Bilgilendirme oldugu için tesekkürler
Hangi konunun nerede oldugunu öğrenmiş oldum

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Sayın admin arkadaşlar bazı arkadaşlarımız 3g 4.5g ve gsm ile ilgili konuları telefon genel bölümüne açmaya başladılar ben mi yanlış biliyorum yoksa telefon genel bölümüne sadece telefonla ilgili konular acılmıyor mu yoksa gsm konularında açılabiliyor mu Sayın ADMIN arkadaşlar
bu konuların yeri ilgili operatörün bölümüdür tüm operartörlerri ilgilendiriyorsa genel bilgiler,ankletler ve diğer olabilir cihaazları ilgilendiriyorsa (4.5g özelliği vb.) cihazlarla ilgili bölümler de olabilir:)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ozan

Ozan

Admin
Turkcell 4.5g ile ilgili bir konu TURKCELL altındaki 4.5G kategorisine açılmalı. Ancak tüm operatörler arasındaki 4.5g performansını veya tarifelerini konusmak için, gsm operatörleri altında genel bilgiler bölümüne açılmıs olmalı.