Konularım onaylanmıyor, Emekler boşa gjdiyor

• 7 Ağustos 2014
  • 282 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ilk uye olduğum zamanda da bir pro paylaşımı yapmıştım aradan haftalar geçti onaylanmadi, konudan eser yok

Dünde bir uygulama paylaştım hala onaylanmadı? Siliyor musunuz ne yapıyorsunuz konuyu anlamadim ki arkadaş? Bide konu denetimi dediğiniz şey heralde kanalizasyonda hazine aramak gibi bişey olsa gerek neden bu kadar uzun sürüyor? Nedir bu ciddiyetsizlik? Lütfen sayin yoneticilerden istirham ediyorum lütfen böyle şeylerle uğraşmayin o iki konum neden hala yok cevabıni merak ediyorum

Yazan: EmekHırsızı
    Mobil cihaz ile gönderdi
    -Emre bunu beğendi.
  2. Koruma amaçlı bi sistem ama bence çok saçma. Adamlar gereksizlerdeki konumu onaylamadı arkadaş

EmekHırsızı bunu beğendi.
  3. Açtığınız konunu forumda mevcut olduğu için onaylanmamıştır belki ama keske konunuz su sebepten onaylanmadı dense çok iyi olcak

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. tamam onaylandi dun açtığım. Ama çok geç görüyorlar heralde. Ayrıca hiçbir zaman mevcut olan konuyu açmıyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Moderatörler de insan. Biraz sabır lütfen.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Mad EagLe ve asigsasi bunu beğendi.
  6. Tamam sorun yok onaylanıyor artık konu kilitlenebilir :)

7. Emekleriniz hiç bir zaman boşa gitmez. Tabi ki yönetici arkadaşlarımız her an Online olamayabilir fakat mümkün olan en kısa sürelerde konuları onaylamayı çalışıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler :locked2:

Mobil cihaz ile gönderdi
    MrSosluIskender bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/10/2018 - 15:32