Alınık Konuda Belirtilen Özelliklere Sahip Düşük Seviye Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Konuda Belirtilen Özelliklere Sahip Düşük Seviye Cep Telefonu
Arzuladığım telefonda olmasını istediğim özellikler :
1-Facebook Messenger
2-Twitter
3-İnstagram
4-Whatsapp
5-Kamera lens uygulaması 1 tanede yeter, yeterki efekt uygulayabilesin
6-En az 5mp kamera ve Flash + Ön kamera.
7-Müzik Çalar
8-Rahat mesaj yazılabilinir olması
9-Sistem uğraştırmasın karışık olmasın.
10-Mesaj sistemi baloncuklu olsun konuşma olsun yani

En fazla 500 TL verebilirim o da ocak-şubat ayında şu an telefonum var çünkü.
Aklımdaki telefonlar Iphone 4 - Galaksi Ace özellikler sanırım bu 2 telefonda da karşılıyor. Biraz daha öneri gibi ama Alınacak bir telefon konuyu yanlış yerde açtığımı düşünmüyorum , eğer yanlışsa doğru yere taşınmasını taleb ediyorum.Lütfen konuyu kapatmayınız.

LordSeco35

Üye
Hocam s3 mini isinizi görür gibi duruyor hayırlisi olsun simdiden

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler s3miniyide incelerim bir . İlan için teşekkürler ama kopya mal kullanmıyorum, isterse bire bir aynısı olsun ama kopya ve pasaport kayıtlı ise hiç almam.

Invoke

Invoke

Üye
Ace'i kesinlikle unutun, silin aklınızdan.

Archonn

Archonn

Üye
500 liraya gmd alınabilir n11den çek + enpara kart ile

AndrOmer

AndrOmer

Üye
Bende galaxy mini 2 var android 4.2.2 1.1 ghz cpu var adreno 220 sahip 3.2 mp kamera var 300e veririm....

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi

furkanoy

Üye
hocam bende tam aradığınız özellikte cihaz var :) Replika iphone 5 , masaya koyduğunuz zaman olsun, aile içi olsun güzel bi hava katıyor :) detaylar için mesaj at konuşalım

1-Facebook Messenger== Var Sorunsuz Çalışıyor
2-Twitter == Var
3-İnstagram== Büyük ihtimal var :D daha denemedim
4-Whatsapp== Var
5-Kamera lens uygulaması 1 tanede yeter, yeterki
efekt uygulayabilesin== playstore da onlarca var
6-En az 5mp kamera ve Flash + Ön kamera.== Var
7-Müzik Çalar == Var
8-Rahat mesaj yazılabilinir olması == İphone Klavyesi :D
9-Sistem uğraştırmasın karışık olmasın. = Menüler gayet kolay
10-Mesaj sistemi baloncuklu olsun konuşma olsun
yani== ayarlayabileceğin boyutta iphone klavyesi :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
hocam bende tam aradığınız özellikte cihaz var :) Replika iphone 5 , masaya koyduğunuz zaman olsun, aile içi olsun güzel bi hava katıyor :) detaylar için mesaj at konuşalım

1-Facebook Messenger== Var Sorunsuz Çalışıyor
2-Twitter == Var
3-İnstagram== Büyük ihtimal var :D daha denemedim
4-Whatsapp== Var
5-Kamera lens uygulaması 1 tanede yeter, yeterki
efekt uygulayabilesin== playstore da onlarca var
6-En az 5mp kamera ve Flash + Ön kamera.== Var
7-Müzik Çalar == Var
8-Rahat mesaj yazılabilinir olması == İphone Klavyesi :D
9-Sistem uğraştırmasın karışık olmasın. = Menüler gayet kolay
10-Mesaj sistemi baloncuklu olsun konuşma olsun
yani== ayarlayabileceğin boyutta iphone klavyesi :)

Ram islemci sen bunardan bahset

hfzensr

Üye
S.a kardesim sana tavsiyem pek samsunga ozellikle ace ye bulasmamandir .d cihaz olarakta sunlari oneririm .. İkinci el 500 550 gbi garantili kutulu bulursun temiz cihaz .. Xperia p incelemelerinede bakabilirsin bataryasi haric her yonuyle mukemmel ozellikle kamera ve ekran harika rami 1 gb fazlasiyla yetio senin dediqin uygulamalar zaten ufak seyler tlinde hic bir zaman kasma olmaz jelly bean 4.1.2 guncellemeside aldi .. O cihazi kullanmiom yani kullanioda ondan ovuo demesinler blackberry kullaniom ama onuda kullandim hatta suan ablamdada var dediqim gbi tek kelime ile harika bir cihaz emin ol o fiyat araliginda alabilecegin en mukemmel cihazdir bence .. Rami cok onemli deilse xperia arc s tasarim odulu almis bir cihaz gerckten tasarimi kendine asik edio tabi kisinin zevkine gore degisir ama sahsen ben bayiliom tasarimina ve kamerasi 8 mp ram 512 rami biraz dusuk ama genelde saydiqin programlari kullanacaksan kasma filan olmaz .. Kisacasi sony' I oldu bitti severim kaliteli saglam telefonlar yapio adamlar iki cihazida oneririm (bu arada unutmusum ikinci onerdiqim xperia arc s in de ikinci el garantilisini 400 450 arasi bulabilirsin) eger asiri nette takilmam arada internet muzik whatsapp twt face filan bu sekilde aksami cikarsin yeter diosan xperia p ama bir/ bir bucuk gun idare etsin sarji diosan arc s uzun lafin kisasi iki modelde mukemmeldir ozellikle kameralari media markt teknosa herhangi birine git bi gun al bi sony ile foto cek bide samsung htc vs. İle ne demek istedigimi ozaman dha ii anlamis olursun baya uzattim yaziyi ama .d umarim yardimci olmusumdur smdiden hayrli olsun ii forumlar..

ksasmazer

ksasmazer

Üye
s3 mini tavsiye edrim şuan fiyatı biraz daha fazla ama en azından sağlam ve güvenilr bir telefon

Sarangni

Sarangni

Üye
Bu fiyata alacağınız Androidli cihaz sizi memnun etmez. WP cihazlara bakmanizi tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt