Konu düzenleyip kaydetmek hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Konu düzenleyip kaydetmek hakkında
Başka bilgisayarda ve cep te denedeiğimde konuları düzenleyip kaydedebiliyorum ama kendi bilgisayarımı düzenlediğimde konuyu düzenleyip kaydedemiyorum.windows 10 la alakalı olbilrmi site güncellememi istiyor yada neyi güncellemem gerekir yardımınızı bekliyorum

Ozan

Ozan

Admin
Tarayıcıyla veya DNS ile alakalı olur bu tip sorunlar... bilgisayarda muhtemelen özel bir DNS var onu paylaşır mısınız kontrol edeyim ? Ve aynı bilgisayarda farklı tarayıcıdan da denemenizi rica ederim böylece tarayıcı kaynaklı olmadığını tespit etmiş oluruz.

Tesekkurler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnternet bağlantın ile alakalı olabilir

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Tarayıcıyla veya DNS ile alakalı olur bu tip sorunlar... bilgisayarda muhtemelen özel bir DNS var onu paylaşır mısınız kontrol edeyim ? Ve aynı bilgisayarda farklı tarayıcıdan da denemenizi rica ederim böylece tarayıcı kaynaklı olmadığını tespit etmiş oluruz.

Tesekkurler

gördüğün gibi dns yok ama spoiler ve gelişmiş düzenleme yaptığımda kaydetmiyor kısa düzenlemede kaydediyor

Ozan

Ozan

Admin
Kaydedememe süreciyle ilgili bilgi verir misiniz ? Yani tam olarak nasıl oluyor, kaydet dedikten sonra bekliyor mu hata mı veriyor vs ?

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
bekliyor

Üst Alt